Merhaba arkadsaLar Rockson Rd333 modeL Warlock kasa eLektro gitarmı satıyorum/takasLıyorum...

Gitarın ton bakımından hiç bir sorunu yoktur.. Kozmatık oLarak bi kac boya kaLkması var onLarda sprey vs. maLzemeLerLe kapatıLabiLir..

Gitarın özeLLikLerine geLirsek cift humbucker manyetıkten oLusmaktadır gayet sert distortion verio cLean tonLarıda cok iyi oLmasada tatmin edici Ve son oLarak Floyd rose tremoLo kiLit sistemi mevcut..

MSN: mailto:[email protected]
TEL : 0534 232 78 73

Ucrete geLince;

Nakit;Piyasa fiyatının cok aLtında 150 TL'den satıyorum.
TakasLık; Venice server'ında 90+ sağLam bi char'La takas edebiLirim yada 900 siLke verebiLirim gitarı...

ResimLer;

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Gitarı veriyorum 900 siLk yada 90+ venice server'ında bi char aLıyorum bunada gitar takasLamak deniyor :D bu arada kornliaar üyeLiğimi banLamısLar neden banLandım bıLmıyorum ö.m'Larınızı bu adrese atarsanız ancak bana uLasabıLırsınız...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
kuzum sen sanatçı adamsın gitarını oyun için mi satıyorsun :(

Bu gitar benım odamda öyLece asıLı duruyor yani bi işime yaramıyor asıL gitarım 1024TL onu bi oyun için deiL ne verirseLer vermem :P

Takas gercekLesmiştir... KornLiaar nick'Li üyeLiğim banLandıgından doLayı konuyu duzenLeyemıyorum mod arkadasLar konuyu kıLıtLersenız sevinirim..

satıLmadı takasLandı :P Terry yaw sana o kadar dedim gitarı nabacam ben dedin şimdide pişman oLdun :D

Yukarı Alt