Nick:_DeDe_TR
Server:Redsea
Full Str Bower
Resimler:

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

1)Çarda 3 silk bulunmaktadır.
2)Çarda 4 avatar 2 yada 3 er part olarak bulunmaktadır.
3)Çarda email koruması vardır.
Bana topic altından yada ö.m ile ulaşabilrsiniz..

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Seçiniz...
Efendy54 demiş ki:
ewet İsro serverinde bulunan "_DeDe_TR" 97 lvl 95 ff charıma vıpde takas arıyorum 95+
neden isro ya vip derseniz tercih meselesi sıkıldım oyundan isro amacını aştı bende vıpe gecmek istedim...char hakkında bilgiler verilecetir... .Froumlarda yaptığım takaslardan dolayı kendimi lekeyecek bir yönüm yokdur!... Ciddi olanlar mailto:[email protected]
he bu arada Steven007 benide kekledi :(
Serverler boş resim ekle aksi takdirde konun kilitlenecektir.Yada mod yönetici arkadaşlardan yardım iste resimleri eklesinler çara girip ardından şifreni değiş.+Email verfication var mı bunlarıda eklemelisin..

ewet v.f.c vardır fakat resim eklemeyi bilmiyorum bu yüzden eklemedim elimde resimler var zaten de forma nasıl ekleyeceğim bilmiyorum...

Neverex

Bilgiliyim
arkadaşlar inanmayın Bu adam dolandırıcıdır ayrıca charın sahibi başkasııı charın ıd pw bende mevcuttur charın email koruması vardır sonradan başınız yanarsa aglamayın :wink1:

Neverest kimsin nesin billmiyorum sacmlaadığın belli kimi dolandırmışım ben...bu charı bende takasa aldım zaten oynadım sıkıldım ve takasa sundum neye dayanarak böle bir iftira atıyorsunuz anlamıyorum... benimle bir sorunu olan gelsin msn mailto:[email protected] he acık adresde verebilirim fakat öle bişi yoksada ............ başka bişi demiyorum...ok kendinize iyi davranın...bune ya böle kafasına göre herkez bir biriniz sucluyor elinde ne kanıtın var söle herkezde bilsin mal herif....kızdırma beni

Neverex

Bilgiliyim
Efendy54 demiş ki:
Neverest kimsin nesin billmiyorum sacmlaadığın belli kimi dolandırmışım ben...bu charı bende takasa aldım zaten oynadım sıkıldım ve takasa sundum neye dayanarak böle bir iftira atıyorsunuz anlamıyorum... benimle bir sorunu olan gelsin msn mailto:[email protected] he acık adresde verebilirim fakat öle bişi yoksada ............ başka bişi demiyorum...ok kendinize iyi davranın...bune ya böle kafasına göre herkez bir biriniz sucluyor elinde ne kanıtın var söle herkezde bilsin mal herif....kızdırma beni
hehe bu laflarını unutma şimdi oyundan sana ss atıcam du bi giriyim :thumbsup:

hitap edde kim olduğunu bilelim sahtekarın benim topiğimde actığına göre bana mıydı o lafın!...

hee bu arada site manager char takas edildi en sağlamından takas ettiğim adamın mailide mailto:[email protected] eleman istanbuldan ve ben sakaryadan sadece msneden takas ettik sorun bakalım sorun yaşamışmı ok...

Neverex

Bilgiliyim
şu anda oyuna almıyor ama sana joymaxın character bölümden bi ss atıcam senin gibilerin bu sitede yeri yok !

Neverex

Bilgiliyim
buyrun kanıt oyuna saatlerdir denıyorum ama girmiyor bakın bakalım dolandırıcı kimmiş :detective:

sen bu sitede kimseyi kandıramazsın :detective:

bu neyin kanıtı bumu benim dolandırıcğa ait kanıtın güldürme beni bak sen işine yaww benden bir kişi şikayetci olsun!...bişi demiyorum...

Neverex

Bilgiliyim
Efendy54 demiş ki:
bu neyin kanıtı bumu benim dolandırıcğa ait kanıtın güldürme beni bak sen işine yaww benden bir kişi şikayetci olsun!...bişi demiyorum...
bu resim şunu kanıtlıyor ki char bende :lol:

he bu arada ben zaten 2-3 gün önce takas ettim charı ettiğim kişide mailto:[email protected] ekle adamla görüş bu bower char şimdi onda...ben hala bi kanıt göremedim... böle boş işlerle uğraşmayın çamur atacak yanlış adam buldun ok...kendine iyi bak..

Yukarı Alt