bugun baya kisiye dc yedirttim xianda Cool yontemi $oyle oluor ; once kullanacaqimiz exchange icin yer aciorz slotlardan ßirinde :mrgreen: (orneqin F2 de) ben 3 tane exchange i yan yana koyuyorum dha seri oluor :mrgreen: bot hotan blacksmithden potcuya gecerken ustune tıklanir ve exchange yollanmaya baslanir seri ßi $ekilde :mrgreen: 15-20 tane pespese gonderdiqinz takdirde bot dc olmaktadir :mrgreen: isterseniz dha fazlada yapaßilrsinz :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: cani sıkılan icin ßire ßirdir :mrgreen: ozellikle elinde +9 ve sun som olanlara yapmakda fayda war :lolmuch: kendinizi fazla kaptırmayin dc yedirtecem die :mrgreen: tuslara basim derken dc yersinz :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :santa:

hmmm deneyeceğim Wink acaba goldbotlarda da işe yararmı onlara bi şekilde dc yedırmenın yolu olsa serverların hepsı popularite olcaktır Wink

Afedersin ama senin gibi insanlara asalak diyorlar.

İnsanlar para vermişler,sen bunu kıskanıp insanların özgürlüklerine el uzatıyorsun.

Tahmin ediyorum ki sana yapılsa yapanı bulsan ana,bacı,din,iman küfredersin. Bu işi yapan adamın zihniyetini anlamakta güçlük çekiyorum. kahvekeyfi

Sana yapılmasını istemeyeceğin birşeyi başkalarına yapma.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bilgi olarak güzel lakin uygulamaya geçirmek hoş değil Wink

A.T.P demiş ki:
Afedersin ama senin gibi insanlara asalak diyorlar.

İnsanlar para vermişler,sen bunu kıskanıp insanların özgürlüklerine el uzatıyorsun.

Tahmin ediyorum ki sana yapılsa yapanı bulsan ana,bacı,din,iman küfredersin. Bu işi yapan adamın zihniyetini anlamakta güçlük çekiyorum. kahvekeyfi

Sana yapılmasını istemeyeceğin birşeyi başkalarına yapma.
extraloob demiş ki:
bilgi olarak güzel lakin uygulamaya geçirmek hoş değil Wink
2 tane guzel mantıklı yorum
şahsen bunu bazı kişilere yapmak için can atıyom ama şimdi bu haber dağılırsa kotu olur

istediqini du$uneßilirsin. ßen stress atmak icin yapıorm . keyfin ßilir yaparsn veya yapmazsin. bende bole olumsuz yorum yapanlari anlamiorm. payla$iorm ben ister yaparsin yada yapmassn. ho$una gitmiosa silersinz. insanlari rencide etme hakkı vermio bu sana Exclamation ukela.

ChaOs demiş ki:
hmmm deneyeceğim Wink acaba goldbotlarda da işe yararmı onlara bi şekilde dc yedırmenın yolu olsa serverların hepsı popularite olcaktır Wink
onlarinda bi yontemi wardir mutlaka :lolmuch: ura$mak lazm ßiraz :mrgreen:

Ama Arkadaşlar ha paralı ha parasız.. Birisi elinle emek harcayarak kasarken diğerkisi ise bota bağlayıp yan gelip yatıyor.. Geçi bu fikirde fazla işe yaramaz ama Yinede zaman kaybına yol açar..Benim tek korktuğum şey yeni çıkan serverde herkezin bota bağlaması... Embarassed

Yukarı Alt