arkadaşlar ... Bi kaç tane manyak cracker arkadaşım bot 1,70 i kırdı upload ediyorum birzdan sizinle olacak...

Sro_Clientte silk.dll check eden bi olay yüzünden bot iptal tekrar.. üzgünüm arkadaşlar...

Arkadaşlar kusura bakmayın Çalıştı önce sonra bi hata aldık uploadı durdurdum o yüzden bi karakterimiz gittii .sro_clientteki güvenlige yakalandı dosya :)

Çocuk ugraşıyor şuanda arkadaşım sro_client te müdahale gerekiyor bunun için bi baksın olursa zaten yayınlarız..

pfffffff

Aileden
arkadaşlar yapılsa zaten bu işin uzmanları 0x33 de private uzman yazılımcılar yaparlar
bu adamlar botu engellemiyor softmodu engelliyor çünkü softmodun joymax ile bir anlaşması yok ,joymax sadece paralı isrobotu el altından yayınlıyor bu iştende adamlar para kazanıyor ama sm yayınladıklarında millet sm ye hucum edio ve adamlar para kazanamıolar
işte bu sebeptende çok zor olacaktır clienti kırmak Confused

ElazigLee demiş ki:
arkadaşlar yapılsa zaten bu işin uzmanları 0x33 de private uzman yazılımcılar yaparlar
bu adamlar botu engellemiyor softmodu engelliyor çünkü softmodun joymax ile bir anlaşması yok ,joymax sadece paralı isrobotu el altından yayınlıyor bu iştende adamlar para kazanıyor ama sm yayınladıklarında millet sm ye hucum edio ve adamlar para kazanamıolar
işte bu sebeptende çok zor olacaktır clienti kırmak Confused
bilgi için tşkrler.... extrabeer

Sorma yaw en ufak bi sro_client değişikliğinde hata veriyor... inject yöntemini deniyoruz ondada Windows sapıtıyor...Ne yapcaz bilmiyorum çok düşünmemiz gerekiyor sanırım:) Adamlar oyun yazılımlarında hakketen uzmanlar. Şunu biliyorum.. herşey yapılabilir mümkün oldukça, ama basit değildir.. Mr.Einstein..

Yukarı Alt