berbatoov demiş ki:
arkadaşlar bende filter ayarlarında item listeleri çıkmıyor...
2. sorun ise skill vururken ilk 4 skill seçmeme ragmen tek skille kasıyor...
İsro bot dosyalarını silip yeniden kurman lazım skillerdeki sorun ise kesinlikle yanlış yere koymuşsundur atack skill ile asist skilleri karıştırmayın.

yok orasını karıştırmam daha önceden sbot felan da kullandım.2-3 sorunum var onlar halledilirse iyi olcak.şimdi atak skillerine 4 skill koydum mesela gianta dalıyor char son skilleden sonra normal vuruyo 4-5 kere normal vurduktan sonra dewam ediyo skill vurmaya.
diğer sorun ise bazen potçuda takılı kalıyor.

berbatoov demiş ki:
yok orasını karıştırmam daha önceden sbot felan da kullandım.2-3 sorunum var onlar halledilirse iyi olcak.şimdi atak skillerine 4 skill koydum mesela gianta dalıyor char son skilleden sonra normal vuruyo 4-5 kere normal vurduktan sonra dewam ediyo skill vurmaya.
diğer sorun ise bazen potçuda takılı kalıyor.
Heee diyorum o isrbotda normal yani botun özelliği yazıldığında beri oyle bir kaç skilli vurur mob yatmayınca skillsiz atağa devam eder. Botçuda takılmasıda çantanda yeterince yer olmamasından kaynaklanır gereksiz şeyleri toplatma charına boş olarak bir kaç slot kalacak şekilde ayarla botunu.

bendede var aynı sorun yardım ederseniz sevinirim atack yaparken beklıyo düz saldırıyo el yapkma basmmıyo fln :S

bendede sorun var 2 çarı 5 dakika sonra atıyo baglantı kesiliyo kasan çar atıyo

Yukarı Alt