arkadaslar isrobot kullanıyorum bir turlu takım arkadasımı otomatık reslemeye ayarlayamadım bana biri tüm detaylarıyla bunu anlatabılırmı?

burada sadece rehber war benım ıstedıgım sadece bana bu ısın nasıl yapıldıgının anlatılması ben orda yazanlarda resleme kutucugu war sadece baska hıc bır detay yok

atak1605 demiş ki:
arkadaslar isrobot kullanıyorum bir turlu takım arkadasımı otomatık reslemeye ayarlayamadım bana biri tüm detaylarıyla bunu anlatabılırmı?
Auto Buff For Teammates'den buff basaçağınız kişiyi seçiniz.Auto Revive Teamer kutucuğunu işaretleyiniz.Res atacaktır.İyi forumlar.

NiNCaSu demiş ki:
atak1605 demiş ki:
Auto Buff For Teammates'den buff basaçağınız kişiyi seçiniz.Auto Revive Teamer kutucuğunu işaretleyiniz.Res atacaktır.İyi forumlar.
kardes hala becerebılmıs degılım o dedıgın teammates buff ta hangı buffu werecegın secılıyor kısı degıl yardımcı olurmusun lutfen

atak1605 demiş ki:
NiNCaSu demiş ki:
atak1605 demiş ki:
kardes hala becerebılmıs degılım o dedıgın teammates buff ta hangı buffu werecegın secılıyor kısı degıl yardımcı olurmusun lutfen
Arkadaşım bot rehberinde anlatıyor.Artı bende size yazdım çözümünü.Yapamadıysanız tekrar tekrar deneyiniz.Emin olun ki sorun sizdedir.İyi forumlar.

Auto Buff For Teammates'den buff basaçağınız kişiyi seçiniz.Auto Revive Teamer kutucuğunu işaretleyiniz.Res atacaktır.İyi forumlar.[/quote]
kardes hala becerebılmıs degılım o dedıgın teammates buff ta hangı buffu werecegın secılıyor kısı degıl yardımcı olurmusun lutfen[/quote]
Arkadaşım bot rehberinde anlatıyor.Artı bende size yazdım çözümünü.Yapamadıysanız tekrar tekrar deneyiniz.Emin olun ki sorun sizdedir.İyi forumlar.[/quote]
Forumda baktım goremedım eger varsa elınızde lınkı verırmısınız

Buyur dostum bi arkadaş daha sormuştu o resmin üstünden anlatiim

1 ) buradaki 2 kutuyu işaretlemen yetecek demişim ya sen yanındaki reverse obli... skillinide ekliceksin benm gibi dostum gerisi bota kalıyor :) ayrıca 2 kutucuğu seçtiğin için yatarsan kaldıran olursa otomatik kabul edecektir . iyi forumlar

Yukarı Alt