selamun aleyküm arkadaşlar isro bot hakkında hiç bir bilgim yok bir kaç sorum olacak
öncelikle öncelikle en önemli sorum şu bunun dışında ücretli ban riski olamayan bir bot öneriniz varmıdır örneğin ph bot isroya göre bir çok yönüyle daha iyidir diyebileceğiniz bir bot üyelik alımı kapalı olmayan
1.isro bottun 1 aylık kredisi ne kadar süre uzatatan yerler nelerdir örneğin bu site böyle bir hizmet veriyormu?
2.birden fazla çar açılabiliyormu açılabiliyorsa diğer botlara göre kasma durumu nedir yani örneğin sbota mbota göre daha çok kasma gibi bir durumu varmı
3.oto res oto pt atma oto görev yapma sistemleri varmı?

şimdiden herkese çok teşekkürler

isrobot yerine mbot kullanmanı öneririm isrobota göre çok cok daha iyi bir bot
sbot ayarında ^^

tek_vurus demiş ki:
selamun aleyküm arkadaşlar isro bot hakkında hiç bir bilgim yok bir kaç sorum olacak
öncelikle öncelikle en önemli sorum şu bunun dışında ücretli ban riski olamayan bir bot öneriniz varmıdır örneğin ph bot isroya göre bir çok yönüyle daha iyidir diyebileceğiniz bir bot üyelik alımı kapalı olmayan
1.isro bottun 1 aylık kredisi ne kadar süre uzatatan yerler nelerdir örneğin bu site böyle bir hizmet veriyormu?
2.birden fazla çar açılabiliyormu açılabiliyorsa diğer botlara göre kasma durumu nedir yani örneğin sbota mbota göre daha çok kasma gibi bir durumu varmı
3.oto res oto pt atma oto görev yapma sistemleri varmı?

şimdiden herkese çok teşekkürler

Aleykum selam.
Üyelik Alımı Kapalı Ban RİSKİ Daha Az olan Sbot-MBot mevcut piyasada.

1-İsro Bot 2 türlü Çalısır Kredili sistem vede Aylık sistem. Kredili Sistem Kredi Yuklersin Oyunda Oldugun Saatlerde Krediden Harcar.
2-İsro Botta Multi sistem var olarak biliyorum [Emin Değilim ]. Sbot veya MBot a göre kasma oranı pc ne bağlı. Hemen hemen hepsi aynı derecede zorluyor. Sbotun Ram i sömürdüğü bir gercek.
3-Oto Res ve Oto Pt mevcut.

Sorularını Cevapladım Önerilerim:

1-Sbot veya Mbot İsrobotla karsılastırılacak bir bot değil. Cok fazla sorunu var Gelişme 0
2-Sbot- Mbot Dc problemı İsro bota göre daha az bi bot. Öyleki isrobotla 5 dakıkada 1 dc yiyorum konuları forumda bolca mevcut.
3-Pt-Res sistemi Cok Düşük Kalıyor Diğer Botlara göre.
4-Buff basma sorunu cok. Özellıkle Gıant vs keserken ölmeden buff basmıyor.Wizard karakterler için Ölümcül
5-Sbot veya Mbot da sürekli Yenilik Oyuna baglı değişiklikler mevcut. İsro Bot değişim yok.
6-Daima Hantal Bir bot sbot veya mbot a göre. Öyleki ks yedıgı anda bekleme yapması.
7-Kredili sistemi Tek avantajı bana göre.
8-Skıll leri görmeme problemini yavaşan arkadaşlarımız çok
9-İsroBot İnsanı Sinir Hastası Eder.

Özetle : Gel yazık etme parana. Paranla Rezil olma.

Sbot-Mbot Satış-Kiralama Servisim Var. Pm atmanız Yeterli

Yukarıda Yazdıklarımı Botumu Satmak veya Kiralamak İstedıgım İçin değil Gercek oldukları İçin Yazdım. Diğer Arkadaslardanda Yorum aldıgında Benzer Şikayetleri Görüceksin. İyi Forumlar :coffee:

İsrobot silkroad'ın ilk güncel botu olup,en yavaş kasan botudur.Bu bağlamda sbot'tan şaşmayınız.Kalite arıyorsanız sbot.Yok bana orta derece bot lazım derseniz m-bot'u öneririm.

Yukarı Alt