Kredi parmağı çalıştırdığımızda mı saymaya başlıyor yoksa chara girdiğimizde mi?

Benim bildiğim parmağı sağ köşeye çıkardıgın anda kredi atıyor.Ama emin olmadıgım için bişey diyemicem...

Start dedikten sonra stop desek kredi duruyor mu?Pvp yapmaya gidiyom kredi geçiyor mu?

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Evet Start Dediğiniz Anda Kredi Saymaya Başlar, Stop Demenizle Durur ..

RaFFiNe demiş ki:
Kardeşim yanlış biliyorsun isro botda parmagı sağ alt köşeye çıkardıgın anda (botun clientla uyumlu yeni sürümü)kredi atar ve o iki saatlik kredi attıgı andan itibaren bitene kadar gider.sen bota bıraksanda bırakmasanda o bir kredi gider parmagı kredi bitmeden kapatırsan yeni krediye geçmez bu kadar basit.Kredi devam ederken hiç bir şekilde durdurma gibi bir imkanınız yok.

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Dediğin Gibi Olsa Oyuna Girince Parmağı Kapat Home Bas Ayarlarını Yap Kas.. Sen Yanlış biliyorsun :thumbsup:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
İşte Bende Diyorum Ki, Charı Denedik Girdik Bot Gitmeye Başlıyorsa Aşağıdan Eli Kapatalım. Bot Gitmesin Ama Home vs Basınca Ayar Menusu Falan Geliyor, ORdan Ayarları Yapıp Kasalım ..

RaFFiNe demiş ki:
Benim Dediğim Doğru Olan :P

RaFFiNe demiş ki:
İşte Bende Diyorum Ki, Charı Denedik Girdik Bot Gitmeye Başlıyorsa Aşağıdan Eli Kapatalım. Bot Gitmesin Ama Home vs Basınca Ayar Menusu Falan Geliyor, ORdan Ayarları Yapıp Kasalım ..

RaFFiNe demiş ki:
Benim Dediğim Doğru Olan :P

eli kapadığımızda home ye bastığımızda bir şey olmaması lazım :D

Yukarı Alt