emc

rank8
Bu Bot'a güvenebilir miyim ? Ban Riski ücretsiz, ücretli botlara göre nedir ?
silk+ Premium Plus ile 1 Haftalık ban yedim. Bundan sonra daha dikkatli olmalıyım.
SBot malum alamıyorum. Sadece eski kullanıcılara hizmet veriyor ve ayrıca SBOT kullanıpda, 24400 kişi arasında banlananlarda var.

> 240 kredi tam olarak neyi ifade ediyor.240 saat kullanım imkanımızı mı ?

Gameworld

Bilgiliyim
Bu Bot'a güvenebilir miyim ?Ban Riski ücretsiz, ücretli botlara göre nedir ?

Ban riski ücretli ücretsiz bota göre farketmez hepsindede ban yiyebilirsin.
> 240 kredi tam olarak neyi ifade ediyor.240 saat kullanım imkanımızı mı ?

240 kredi= 480 saat demek yani 1 kredi 2 saate denk geliyor istersen 240 kredili botu aylık botada çevirebilirsin.

silk+ Premium Plus ile 1 Haftalık ban yedim. Bundan sonra daha dikkatli olmalıyım.
SBot malum alamıyorum. Sadece eski kullanıcılara hizmet veriyor ve ayrıca SBOT kullanıpda, 24400 kişi arasında banlananlarda var.

Öncelikle daha dikkatli olmalısın bu arada pp li banlanan nadir kişilerdensin ben hiç raslamadım çünkü...
Sbot yeni kullanıcılara kapalı belki açılır ama joymax ın sbotu kapatacağı iddaları var
Her botta banlanılır bunun botun ismiyle parasıyla bir ilgisi yok...

bende 1 haftalık blok aldım silk pre tavşan kanguru dres yani herşey vardı ama yinede 1 hafta bloklandım dün bitti süre anca çarıma girebildim demekki sadece benim değil birçok kişinin canı yanmış

emc

rank8
günde 5 saat oyunu nasıl oynayayım ? Bir kaç saatten sonra benim için işkenceye dönüyor. Premium bitirmek için mecbur oynuyorum. Keşke daha ucuz ve % 100 exp avantajı vermeyen tek seferde girmemize yarayan premium lite gibi birşey çıkarsalar.

sonucta ıllegal bı program paralıda parasızda olsa kımse kesın bısey soyleyemez kı bu arada 240 kredili 480 saat yapıo

Yukarı Alt