EricNorthmaN demiş ki:
çift client açma bölümünü bi oku bakalım kardeşim belki eksik bişi wardır.ben ihtiyaç duymadığım için kullanmıyorum

kardeşim öncelikle eline saglık fakat bi sorun var botu indirdim auto training kapalı yardımcı olurmusun .

yanlış okumadıysam free bot degilmi bu 8O

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
epireal demiş ki:
EricNorthmaN demiş ki:
çift client açma bölümünü bi oku bakalım kardeşim belki eksik bişi wardır.ben ihtiyaç duymadığım için kullanmıyorum

kardeşim öncelikle eline saglık fakat bi sorun var botu indirdim auto training kapalı yardımcı olurmusun .

değil.

vay arkadaş bir hafta oldu yeni bot çıkmadı ya.. para veriyoruz bedava olsa anlayacağım.. bir iletişim bölümü vs.. de yok sitesinde..

kredili sistem olmasa bir dakika bile durmam sırf şu verdikleri(veremedikleri) hizmetteki sıkıntıdan dolayı..

Birşey çok merak ediyorum arkadaşlar. Ben daha dün 260 kredi aldım. Bot account oluşturdum ve krediyi ona yükledim.Oyuna giriyorum. Botu açıyorum. Bağlan diyorum. Bota bağlan seçeneği silik gibi oluyor birkaç saniye ama tekrardan geri geliyor. Sonra eğitime başla diyorum hemen dc veriyor. Bu konuda 2 sorum olacak.

1. Bot için oluşturduğum accounta kredi yükledim başka birşey yapmama gerek var mı?
2. Botun yeni sürümü gelmediği için mi sürekli dc veriyor?
İlgilenen arkadaşlarıma teşekkür ederim.

EricNorthmaN demiş ki:
arkadaşım yukarda paylaştım bu sayfanın başında war oradan indirebilirsin...bende sorunsuz çalışıyor ama halaa
Nasıl yani peki bende neden sürekli dc veriyor anlamadım :S

epireal demiş ki:
EricNorthmaN demiş ki:

Siz nasıl girebiliyorsunuz oyuna ben giremedim hala :S Sürekli dc veriyor. Çözümü var mı?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Son düzenleme:
Yukarı Alt