arkadaşlar son 5 gündür dc sorunu var
bilmiyorum sizdede varmı.ama benim pc 2 aydır açık dc nedir bilmem
ama son 5 gündür afk olduğum anda dc yiyor
5 günde lvl atlıcama %20 bile kasamadım
du olay bir anda oldu
anrivirüs avast kullanıyorum
format bile attım düzelmedi
virüs tarattım 2 tane trojan çıktı sildim ama hala dc yiyorum
sizdede varmı,çözümü nedir ??

Evet kardeş bende 5 gündür değilde 1 haftadır var gece pek dc olmuyo ama sabah dc veriyo genelde normalde vermezdi

Haklısın ne biiçim iş bilmiorum bu

Ama arkadaşın dediği gibi aynen bndede gece yemiyor sabah ve afk olunca yiyor nedense ???????

Arkadaşlarım gördüğünüz gibi bir çok kişide var bu sorun yani genel bir sorun Mod arkadaşlar ne yapabilir ki buna...

Senin amacın ne modlara yalakalık yapmak vs filan mı en azından ''dc engelliyici program vs verebilirler veya bizde bilmioruz çözümü yok vs diyebilirler ama takmıolar bile ...

ultrali demiş ki:
Senin amacın ne modlara yalakalık yapmak vs filan mı en azından ''dc engelliyici program vs verebilirler veya bizde bilmioruz çözümü yok vs diyebilirler ama takmıolar bile ...
Dc engelleyici program mı?
Ayrıca düzgün konuşmayı öğrenirsen seviniriz bu bizim suçumuz değil herkesde bu sorun var. :wink1:

dc engelleyici program hehe o kadar zekiyseniz siz yapında ecsro oynayan 1000 kişiden hayır duası alın :wink1:

puhahaha dc engelleyici program :mrgreen:
Ben Lag engelleyici istiyorum modlar bir el atın :mrgreen:
Ha birde Ban engelleyici yapında charlarımız banlanmasın :roll: :twisted: :mrgreen:

Bende de yapıyor ama genellik Giant cıkınca 4 giriste Giant ı kesebiliyorum ve birde Zerk e basınca atıyor sildim tekrar yukledim hem botu hem Silkroad ı ama fayda yok bi cozum bulun..

Benim söliceklerimde şunlar sro bot oyunun dc yemesine sebebtir yani oyundan dc yemenize neden olan şey srobot olablir yani bottan şüpheleneblirsiniz.En son çıkan bot diğerlerine göre çok daha seri kasıor seri bazı makinalarda bu seri kesime dayanamıor :D Botun 1. sayfasnda Qucik loop var onu kaldırıp bi deneyin botunuz biraz yavaşlama yapcaktır ama dc yemicektir.Ama benim oyun yine dc yer derseniz botsuz girip deneyin 1 gün bottan dolayı dc yiyor bana göre^^

Yukarı Alt