Hyperion

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ohannesss harika işler çıkartıyoruz gerçekten çok güzel yaaa :muck: :kalp:

selamlar
ben isro bot la ilgili video göremedim ama bir hatamı var almak istiyorum nasıl alacağım yardım

Ben videodaki adımları aynen sırasıyla yaptım."Charge"kısmından da yükledim hatta "Check Remain Credits" dedim ve 240 yazdı daha sonra "Game User Charge" tabından 240 points >>30 days dedim her şey oldu gibi gözüktü.Ama oyuna girip Bota Bağlan dediğimde "Login to bot server is failure,service time is over"dedi.Tekrar "Sro Bot Register"açıp credime baktım 0 yazıyordu :S Tekrar ayni card id si ile yüklemeye çalıştığımda zaten yüklediğimi söylüyor yardımcı olun lütfen

sa arkadaslar isrobot acc. almak istiyorum. video süper olmuş. charge den register bölümünden "to backup server" tıklıyorum ve logine basınca "login success!" olmuyor. sadece "...." oluyor. dün 1.160'ı indirdiğimde "login succes" oldu bugün 1.161'i indirdim " login success" olmuyor. yardım gerekiyor. birde bu botu ilk defa kullanacağım bot acc aldıktan sonra ve krediyi yukledikten sonra botu nasıl açacam. ilk önce parmak isaretini actıktan sonra srogui yi mi acacağız yada parakla girince bot sayfası nereden geliyor home tusundan mı ? anlatırsanız çok sevinirim. acil yardımınızı beklıyorum.

evet arkadaslar bugün harika bişey oldu isrobot acc. sifremi unuttum. nasıl ogrenecem

Yukarı Alt