aLeMDe_TeK demiş ki:
Ya bu isrobotda banlanma riski yüksekmi sbotum yok isrobot düşünüom ama hızlı değil onu biliom ama banlanma riski yüksekmi? Melik kardeşm senden cvp bekliorm. Şimdiden teşekkür ederim.
Şu an için en sorunsuz ve banlanma risk az olan bot sbot tabi her botta bu risk var ama düzenli olarak silk alırsanız pt kurarken bot pt yazman iseniz global araken kufur veya ırkcılık yapmaz ısenız bu oranı düşürürsünüz. İsrobot halen ve yapıldıgından berı sorunları var ama banlanma risk olarak 2. sırada diyebilriz.

aLeMDe_TeK demiş ki:
Okan abi 1.) ben sbot kullanmış biriyim hiç bir zaman ban yemedm 1 yıl kullandım. ama isrobotu öyle bi ara sadece denemek içn multi-client açmak içn kullandım deneme yaptığım char ban yedi :D // 2.) Sen sbot joymaxin botu gibi birşey dedin ? Biliorm bn sbotta en az yeme riski war isro bot sbot kadar olamaz ama fazla değilse isro bot almaya düşünüorm.
3 yıldır isrobot kullanıyorum hiç ban yemedim :wink1: bi bakarsın yarın ban yerim, sbot alırım 2 hafta sonra da onda yerim :D hiç belli olmaz yani...

Yukarı Alt