BİLDİĞİMİZ ÜZERE SİLKROAD ONLİNE ÖLÜ OLARAK BİLİYORUZ FAKAT BİZ ESKİ OYUNCULAR PVP SERVERLARLA ZAMAN ÖLDÜRÜYORDUK ONLARDANDA SIKILDIK ARTIK BU OYUNU BIRAKMA VAKTİ GELDİ FAKAT SON BİR KEZ HÜCUM EDİYORUZ JOYMAX İLK AÇTIĞI SERVER XİAN ADINA YAKIŞIR ŞEKİLDE ESKİ ZAMANLARI CANLANDIRIP JOYMAC İLE JC PLANETE SON DARBEYİ KOYUYORUZ BU OYUNU KÖPEK GİBİ OYNAYACAZ ARKADAŞ SON BİR KEZ HADİ YİĞİTLER :D <3

Merhaba Arkadaşlar Official sürümde JC Planet tarafından 7 Haziran Çarşamba günü açılacak olan Xian serverinde oynamak isteyen arkadaşlar ile toplanmayı düşünüyoruz. Birlikte toplanıp guild kurabiliriz veya parti yani birlikte eğlence amaçlı bir ortam oluşturabiliriz o yüzden katılmak isteyen arkadaşlar bana özel mesaj ile ulaşabilirler.

Server Özellikleri:
-90 Cap
-Sadece Ch
-8saat yorulma sistemi aktif detaylarını resmi sitesinden öğrenebilirsiniz.
-Çoklu bot açımı aktif gibi görünüyor.
-2005 yıllarını hissettirmek istiyoruz gibi bir şeyler söylüyorlar o yüzden eski job sistemi olabilir ama şuan için 2 job yani yeni sistem olucak gibi görünüyor.

Kısaca bu şekilde katılmak isteyenler bana özel mesajdan ulaşabilirler. Eğer beğenirsek kalıcı bir şekilde güzel bir ortam ulaşabiliriz.
Şimdilik herkese iyi ramazanlar diliyorum.

Açılış: 7 Haziran 2017 Türkiye saati ile 12:00

Yukarı Alt