Gaara Of Sand demiş ki:
Smart demiş ki:
BlooDrunk demiş ki:
"Paran yoksa oynamayacaksın oyunu" Sronu üyelik alımları ücretsiz per almadan silk almadan yüksek lvl olamssın diyorum...
Bu sizin düşünceniz Ben isroda hiç silk almadım İmageCode da Botsuz 70 Lv char kastım kışın
Belkide beleşçileri sevmiyordur bu joymax ?

neden herzaman seviyorsunuz bukadar beleşi . oyunu adamlar sırf sen oyna diye yapmıyorlar zaten , oyundan belli bir miktarda kar gütmek için yapıyorlar...
Free2Play oyuna girmek için adamların .... nı mı soyduracaklar ? GM benden hakkaten çok küfür yiyor :wink1: İmage gelsin yada şu sistem gitsin ya yetti artık soğuyacam soğudum yavaş yavaş ya adamlarda bide tip olsa

^^TheShit^^ demiş ki:
LucidDreamer demiş ki:
Bir babadır gidiyorsun .. babam gibi koruduğum yok sadece senin gibi beleşçileri pek sevmiyorum .. senin anlamanı bekledim ama anlamadın.. Joymax benim patronum felanda değil botumu bırakıyorum ; arkadaşlarıma gidiyorum , geziyorum , okuyorum , izliyorum vs ... senin gibi eve tıkanıp sadece silkroad oynamıyorum hayattan kendimi soyutlamıyorum...
Anlamyan sensin bir oyun zevk almak için oynanır ve bota bağladığında HİÇBİR mantığı kalmaz sen kendi charın için oynucak adam kiralıyor gibisin... Bu da oyunu zevk için oynamadığını gösterir bot sadece oyun için hırs yapanların işidir ve ben yazlıktayım , yazlıkta da internet var ama günde 4 saat oynuyosam diğer saatlerde denize falan giriyorum...
PS:Daha fazla uzatma bence hep aynı şeyleri fark şekilde söylüyorsun :wink1: :rolleyes1:
Evet bu oyunu sırf hırs yüzünden oynuyorum ben bot kullanıyorum çarı açma sebebim pvpde kesilmemdi zaten . Kasmak hiçbirzaman zevkli gelmedi Trade çekmek - FWye gitmek - Pvp yapmak herzaman zevkli geliyor . Bot kullanmayıpda senle aynı lv olanları sana 10 20 lv fark açmış görmek çokmu güzel ? Bot kullanmayıpda 30 lv çarla pvpye gidip milletin seni kesmesini beğeniyorsan senin seçimin . Ayrıca adamlar millet gelsin oynasın kar istemiyoruz deseydi sro 1 sene dayanmazdı Joymax iflas ederdi . Adam yapıyor oynama eğer istemiyosan . Ben premi alırım çarımı kasarım üstüne farm çarı açar satarım Prenin parasını karşılarım . Eğer almicaksan deniceksin başka çaren yok .
Son bir sorum var. Bot kullanmadan en fazla kaç lv kastın ?

Yukarı Alt