Takımı
Galatasaray
Şu anda sinirden deli olucam arkadaşlar 7. Saat doldu ve oyun hala deniyor Artık JOYMAX tan nefret ediyorum herkesi pre almaya zorluyolar zamanında OYUNA PARA YATIRCAMA GİDİP MEZARIMI SÜSLERİM diyen arkadaşlarımda bir baktım Pre.. İmageCode sana kurban olsunlar Bu sayede GoldBotlar artık iyice rahatlaştı.Zaten sıra mıra yok. Rev6 Taktik de çalışmıyor sabah 30Dk da girdiğim oyuna 3:30 dan beri deniyor. 1Kere net gitti ama girmemişti zaten . sizce Ga*Max ın prem satmaktan başka karı olmuşmudur bence Prem alanlar %50 yükseliştedir...

Takımı
Galatasaray
BlooDrunk demiş ki:
"Paran yoksa oynamayacaksın oyunu" Sronu üyelik alımları ücretsiz per almadan silk almadan yüksek lvl olamssın diyorum...
Bu sizin düşünceniz Ben isroda hiç silk almadım İmageCode da Botsuz 70 Lv char kastım kışın

Smart demiş ki:
BlooDrunk demiş ki:
"Paran yoksa oynamayacaksın oyunu" Sronu üyelik alımları ücretsiz per almadan silk almadan yüksek lvl olamssın diyorum...
Bu sizin düşünceniz Ben isroda hiç silk almadım İmageCode da Botsuz 70 Lv char kastım kışın
Belkide beleşçileri sevmiyordur bu joymax ?

neden herzaman seviyorsunuz bukadar beleşi . oyunu adamlar sırf sen oyna diye yapmıyorlar zaten , oyundan belli bir miktarda kar gütmek için yapıyorlar...

Takımı
Galatasaray
LucidDreamer demiş ki:
Smart demiş ki:
BlooDrunk demiş ki:
Belkide beleşçileri sevmiyordur bu joymax ?

neden herzaman seviyorsunuz bukadar beleşi . oyunu adamlar sırf sen oyna diye yapmıyorlar zaten , oyundan belli bir miktarda kar gütmek için yapıyorlar...
Siz oyuna kapışmışsınız . Joymax ı baban gibi koruyorsun ve EVET bu oyuna para yatırabilirsin ama bunun sonu da gelmez ... Kaç senedir oynuyosun her ay Silver aldığını düşün 1 senede 15x12 180 Lira ediyor ve böyle konuşan biri de Ezik pre almaz ve bi premiumla yetinmez...

Smart demiş ki:
unk"]
Siz oyuna kapışmışsınız . Joymax ı baban gibi koruyorsun ve EVET bu oyuna para yatırabilirsin ama bunun sonu da gelmez ... Kaç senedir oynuyosun her ay Silver aldığını düşün 1 senede 15x12 180 Lira ediyor ve böyle konuşan biri de Ezik pre almaz ve bi premiumla yetinmez...
Yaklaşık 3 aydır silkroad oynamıyorum + bu oyundan para kazanıyorum ...

yeni serverda 3,5 ayda 90+ char kasıorum .. onu o haliyle yeni serverda satsam 400 ytl yapıyor ama satmıyorum... o serverda o kastığım 90+ charla sp farmlı charlar kasıyorumki en az 50 ytl ediyor 1 tanesi .. o serverda kendime yeterince para biriktirip o charımıda satıyorum... her new server geldiğinde bunu yapıyorum.. hem oyunumu oynuyorum ... hem arkadaş ediniyorum ... hem para kazanıyorum ... + senin kadarda bağımlı değilim...

Takımı
Galatasaray
LucidDreamer demiş ki:
Smart demiş ki:
unk"]
Yaklaşık 3 aydır silkroad oynamıyorum + bu oyundan para kazanıyorum ...

yeni serverda 3,5 ayda 90+ char kasıorum .. onu o haliyle yeni serverda satsam 400 ytl yapıyor ama satmıyorum... o serverda o kastığım 90+ charla sp farmlı charlar kasıyorumki en az 50 ytl ediyor 1 tanesi .. o serverda kendime yeterince para biriktirip o charımıda satıyorum... her new server geldiğinde bunu yapıyorum.. hem oyunumu oynuyorum ... hem arkadaş ediniyorum ... hem para kazanıyorum ... + senin kadarda bağımlı değilim...
Oyundan cebine 5krş girmeseydi zaten baban gibi korumazdın ... Joymax senin patronun durumunda başka birşey değil + Bu oyunu zevk için oynamadıktan sonra mantığı yok

Bir babadır gidiyorsun .. babam gibi koruduğum yok sadece senin gibi beleşçileri pek sevmiyorum .. senin anlamanı bekledim ama anlamadın.. Joymax benim patronum felanda değil botumu bırakıyorum ; arkadaşlarıma gidiyorum , geziyorum , okuyorum , izliyorum vs ... senin gibi eve tıkanıp sadece silkroad oynamıyorum hayattan kendimi soyutlamıyorum...

JbS

rank8
LucidDreamer demiş ki:
Bir babadır gidiyorsun .. babam gibi koruduğum yok sadece senin gibi beleşçileri pek sevmiyorum .. senin anlamanı bekledim ama anlamadın.. Joymax benim patronum felanda değil botumu bırakıyorum ; arkadaşlarıma gidiyorum , geziyorum , okuyorum , izliyorum vs ... senin gibi eve tıkanıp sadece silkroad oynamıyorum hayattan kendimi soyutlamıyorum...
olması gerek bu ama cogu sro oyuncusu suanda bu durumda

hayatı tamamen bırakmıs durumda olan insanlar hayatınıza yazık etmeyin kurun botunuzu ve aktivitelerinize devam edin

Takımı
Galatasaray
LucidDreamer demiş ki:
Anlamyan sensin bir oyun zevk almak için oynanır ve bota bağladığında HİÇBİR mantığı kalmaz sen kendi charın için oynucak adam kiralıyor gibisin... Bu da oyunu zevk için oynamadığını gösterir bot sadece oyun için hırs yapanların işidir ve ben yazlıktayım , yazlıkta da internet var ama günde 4 saat oynuyosam diğer saatlerde denize falan giriyorum...
PS:Daha fazla uzatma bence hep aynı şeyleri fark şekilde söylüyorsun :wink1: :rolleyes1:

Smart demiş ki:
LucidDreamer demiş ki:
Anlamyan sensin bir oyun zevk almak için oynanır ve bota bağladığında HİÇBİR mantığı kalmaz sen kendi charın için oynucak adam kiralıyor gibisin... Bu da oyunu zevk için oynamadığını gösterir bot sadece oyun için hırs yapanların işidir ve ben yazlıktayım , yazlıkta da internet var ama günde 4 saat oynuyosam diğer saatlerde denize falan giriyorum...
PS:Daha fazla uzatma bence hep aynı şeyleri fark şekilde söylüyorsun :wink1: :rolleyes1:
Senin anlama özürlü olduğunu bir kez daha anladım ... Ben bir oyunu zevk için oynarım ama en baştan belirttim silkroadı para kazanmak için oynuyorum... Sadece silkroadda oynamıyorum zaten...Dünden beri korea betada c9 oynuyorum .. ondan 2 gün önce JadeDynasty oynadım .. Her hafta yeni oyun deniyorum .. + Ben aynı şeyleri söylüyorsam bunları senin kalın kafana sokmak için söylüyorumdur.... :detective: :coffee:

P.s: Topice bir daha giripte senle muhattap olmak istemiyorum sorunun varsa özelden konuşursun...

boo

rank8
tartismanin mantiksizligina gelseniz allaskina.
bota bagliyorum ben de evet cunku kasmak sikici benim bu oyunda eglence anlayisim pvp job fortress unique.
seninkini bilemem milletin eglence anlayisina da burnunu sokma

Mopneet

@LucidDreamer

Basta hakli oldugunu dusunmustum ama tozuttun iyice. Sozlerine dikkat et. Minik bir sorun olmamasi gereken bir tartismaya donustu. Tekrar soyluyorum sozlerine dikkat et. Ne olursa olsun karsindaki nefret ettigin biri bile olsa - ki sanirim degil - en azindan burada ona bu kadar hakaret edemezsin. Bİr daha ki sefere daha dikkatli ol bence.

Takımı
Galatasaray
boo demiş ki:
bota bagliyorum ben de evet cunku kasmak sikici benim bu oyunda eglence anlayisim pvp job fortress unique.
Aynı senin gibilerden bu serverın b*ku çıktı zaten ya....
@drag3131:
Kanka yorma kafanı Pm dede cevap vermiyorum artık saçmalamaya ve küfüre başladı aynı şeyleri söyleyip duruyor.
PS:Kimliğinin BABA ADI kısmında Joymax yazıyor sanırım :lol:

Takımı
Galatasaray
boo demiş ki:
+ Neyinize burnumuzu soktuk bu cesareti kimden alıyorsun ? Topicde herkesin dediğine uyuyorsunuz biraz kalıbınızın adamı olsanız :confused1: :coffee:

Yukarı Alt