ARkadaşlar Gene Ben Elimde Bolca İsro Charı VAr Buyüzden Benim Bu Topiqlerim Bolca Görünür Burada Şimdi Geliyim Asıl Olaya Char 53 Lwl Olmuştur

2.Char

Char : 7:1 Spear
Nick:CanoPasa
LwL:50
Server:Sparta

Char:Saglam

Bu Chara Karşılıkta 64+ Bi Str Bowman Yada Str Glavier İstiyorum

2 Side Farklı Accde dir

Server:Sparta
Char: Wariror/Clerick
Build:Full Str
Name:_Lithium_
LwL:53
Wolf LwL:50

İrtibat İçin mailto:[email protected]

Char:Saglam

İstedigim Char ECSRO da 70+ Char İstiyorum(Str Blader Yada İnt Sword Bol Parası Ve Serverda Kavgalısı Olmayan Olursa İyi Olur)

Yada 64+ 2 Tane Char Türü Önemli Degil

Chardan Görüntüler 2 Dk Önce Çekildi

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
kardes eger kabul edersen sana 64 lvl nuker verebılrım 17 gunluk maymunu fln var

Dodocan demiş ki:
beyler reklam gıbı olucak ama olsun :D mailto:[email protected] ekleyın elımde suan 42 lwl crosbow war yanındada 33 luk normal bow war normal bowun elınde sos war server eldorado
33 lwl bow charını istiyorm sana 45 lwl glavie verim içinde 6m para 1 tane 36 lwl sos u ayrıca 2lwl guild var % si nib ilmiyorm ark. bayağı ksaıodu enson 50 olmuştu bir bakarsn sn + bide onun an charı var 40 lwl bow içinde 500k para var 2 lwl guild var % 129 u enson ,istersen 27 lwl blade char veirm normal isroda içinde 50 k para 3 tane sos biri 19 luk kafalık biri 8 lel shield dieri ise 1 lwl europa sos içinsw +4 +3 +2 ler var msn im mailto:[email protected]

kardes tam aradıgın bigi blade car war elimde 70 lvl full farm 60k fln sp si war hersey max istersen dha baska seyler acabilirsin eger takas etmediysen carına talibim ekledim ben seni msn me mailto:[email protected] kabul et we ya sen de ekle ama cabuk olursan super olur

Yukarı Alt