ben ayarları yaptım görevleri topluyor ama en büyük potlarıda topluyor çünkü en büyük potun adı filterda yok. bunun bi çözümü varmı?

A.T.P demiş ki:
alper15 demiş ki:
ben ayarları yaptım görevleri topluyor ama en büyük potlarıda topluyor çünkü en büyük potun adı filterda yok. bunun bi çözümü varmı?
en büyük potların adı - (eksi) işareti ile gösterilmiştir. oldie
evet ama filterda - diye bişey yok bu yüzden potları topluyor bunun çözümü varmı?

alper15 demiş ki:
A.T.P demiş ki:
alper15 demiş ki:
en büyük potların adı - (eksi) işareti ile gösterilmiştir. oldie
evet ama filterda - diye bişey yok bu yüzden potları topluyor bunun çözümü varmı?
Güzelim, filtre ayarlarında X-large potlar var,dikkatli ara. Xlarge yazar.

hp ve mp nin yok sadece vigorun xlarge ı var ki ben sadece taskprop takilere pick dedim diğerleri full dont pick. yinede topluyor...

hocam bende dediğin gibi excelle açıp purification seed ekledim ama yinede toplamıyor nerde yanlış yapıyor olabilirim?

ben toplayıcı pet in elixir ve görev itemlerini de toplamasını istiyorum.
ama arrow bolt ve çöpleri tolamasını istemiyorum
character in de hiçbişey toplamamasını istiyorum
nasıl bi ayar yapmam gerekiyo

werarce demiş ki:
ben toplayıcı pet in elixir ve görev itemlerini de toplamasını istiyorum.
ama arrow bolt ve çöpleri tolamasını istemiyorum
character in de hiçbişey toplamamasını istiyorum
nasıl bi ayar yapmam gerekiyo
Şu an ki isrobot vesiyonunda senin istediğin özellik mevcut bulunmamaktadır.
Fakat ben ilerleyen versiyonlarda isrobot'un Tbot'a benzeyeceği kanaatindeyim. :?!!

Arrow bolt vb. almaması ya da daha az alması için, sadece kendine düşen itemleri aldır.
Yani;
Grab only my items ile birlikte " Other items " seçenekleri işaretli olsun.
Böylece sadece sana düşen arrow,bolt, HP-MP leri toplar, etraftakilerin item,elixir, arrow boltlarını almaz.

ARkadaslar benım tavsanım war ben gold we item toplatıyom botada sadece plusun gorevı olan Purification Fruit toplatcam ama artartırdıgımda bulmuyo bende TaskProp toplatıyom oda uzum item gıysı gıbı gereksız seylerı topluyo filitrede plus gorevındekı ıtemlerın adı ne tam olarak soleycek bırı warmı weya b aska yolu warmı

berkan1993 demiş ki:
ARkadaslar benım tavsanım war ben gold we item toplatıyom botada sadece plusun gorevı olan Purification Fruit toplatcam ama artartırdıgımda bulmuyo bende TaskProp toplatıyom oda uzum item gıysı gıbı gereksız seylerı topluyo filitrede plus gorevındekı ıtemlerın adı ne tam olarak soleycek bırı warmı weya b aska yolu warmı
> Eğer Taskprop'un tamamını işaretlediysen bütün görevleri toplar.
> Diğer filtre ayarlarını doğru yapmamışsın ki istemediğin şeyleri topluyor.
> Ayarlarını tekrar gözden geçir, toplamasını istemediklerini dikkatlice bul ve don't pick olarak işaretle.
> Save setting yapmayı unutma :santa:

A.T.P demiş ki:
berkan1993 demiş ki:
> Eğer Taskprop'un tamamını işaretlediysen bütün görevleri toplar.
> Diğer filtre ayarlarını doğru yapmamışsın ki istemediğin şeyleri topluyor.
> Ayarlarını tekrar gözden geçir, toplamasını istemediklerini dikkatlice bul ve don't pick olarak işaretle.
> Save setting yapmayı unutma :santa:
usta tamam da bak bana onların ısımlerı lazım mesela shiled ne diye yazılıyo weaponu buldum pill ne diye yazılıyo ısımlerını solesenız ya bende bulam weapon weapon list diye gecio mesela
pill elixer we shild takıları nasıl toplattırmıycam

bendede toplamıyor wing tribe görevi yapıyorum wing feather yazana tıkladım element torbalarını topluyor listede görev yok

Yukarı Alt