Mercury deki 71 lvl rogue cleric charıma karşılık sjsroda gold veya item istiyorum

Bu sitede önceden de takas yapmstım sonuncu takasımda 86 lvl charım gitti bu nedenle önce goldu alırım sonra charı veririm önceki msjlarımdan takas konularıma bakabilirsiniz ...

kimse önce goldu verip çarı almaz zaten bunu yapan adam ya salak yada sana güvenen biridir... Bence başka bi yol düşün bende alabilirm oynayacağımdan deil benim ki biraz ticaret çarın ismini söle bakayım çara revden felan ona göre bi fiyatta anlaşırız...

Char bu
http://www.rev6.com/player/Mercury/FerHat_68.html

Kimse goldu verip charı almaz diye bisi yok ben yaptıgım takaslarda kazıklandım bazılarında kötü niyetli insanlar gördüm ama cok iyi niyetli insanlarda gördüm ve arkadaslık bile yaptık
Sonucta benim yaptıgım takaslar forumda var isteyen baksın güvenen gelsin takas yapalım güvenmeyende baska birine gitsin ...

tamam bişe diyen yok senin de işlemin bu şekildir.Ama sen karşında kine güvenmiyorsan düşün onlarda sana güvenmeyebilir...Sonuçta tek yönlü düşünmemek gerek.Ben alıcı felan değilim sadece düşüncemi söyledim....

Yukarı Alt