1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

'İsrail'le Savaşa Hazırız' İmza Kampanyası


 1. Avasin

  Avasin  

  Kayıt:
  12 Ocak 2009
  Mesajlar:
  6.437
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Meslek:
  İnşaat Mühendisi
  Şehir:
  Santa Clara/Küba
  İHH İnsani Yardım Derneği Kayseri Şubesi ile Kayseri Gönüllü Kültür Teşekkülleri, Gazze'ye yardım için yola çıkan gemilere İsrail'in saldırısı üzerine kurduğu Bilgilendirme Çadırı'nda, 'İsrail'le Savaşa Hazırız' imza kampanyası başlattı.

  Bilgilendirme Çadırı'nda basın açıklaması yapan İHH İnsani Yardım Kayseri Şubesi Başkanı Şaban Sözduyar, İsrail askerlerinin üzerinden çıkan bir belgenin, saldırının ne amaçla yapıldığını ortaya koyduğunu ifade ederek, 'İsrail, bir devlet değil, tam anlamıyla bir terör örgütüdür. Bu örgüt de, kendi ölüm listesini hazırlamış, o listeye göre saldırı yapılmıştır' dedi.

  İsrail'in saldırısıyla ilgili bazı birimlerce çeşitli haberlerin servis edildiğini, ancak sadece Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin resmi makamları ile İHH İnsani Yardım Derneği'nden verilen bilgilere itibar edilmesini isteyen Sözduyar, şöyle devam etti:

  'Özellikle İsrail tarafından verilen bilgilere itibar edilmemelidir. Çünkü bu bilgiler, çok karmaşık ve abartılı. İsrail kaynaklı ilk haberlerde ölü ve yaralı sayısı yüksekti. Şimdi biraz düştü, ama henüz net bir bilgi yok. En büyük endişemiz ise, ölü sayısını yüksek gösteren İsrail'in elinde tuttuğu kardeşlerimize soruşturma adı altında işkenceler yaparak katletmek istemesidir.'

  Kayseri Gönüllü Kültür -Teşekkülleri adına çadırda bir açıklama yapan Mazlum-Der Şube Başkanı Ahmet Taş da, şu ana kadar kendilerine ulaşan bilgilere göre, İsrail tarafından yapılan saldırıda, 9 insanlık gönüllüsünün şehit olduğunu, onlarcasının da yaralandığını bildirdi. İsrail'in bir devlet olmaktan öte, terörist bir örgüt olduğunun altını çizen Taş, şunları kaydetti:

  'Kayseri gönüllü Kültür Teşekkülleri olarak, devletimiz ve hükümetimizden beklentilerimiz var. Bunların başında, İsrail'in terörist bir örgüt olarak ilan edilmesi, bu örgütle tüm diplomatik ilişkiler kesilerek, dünyada yalnızlaştırılması için çaba sarf edilmesi, tank modernizasyonunda görev alan ve halen Kayseri'de bulunan İsrailli teknik elemanların derhal sınır dışı edilmesi, İsrail'le daha önceden imzalanan bütün anlaşmaların derhal iptal edilmesi geliyor.'

  Konuşmaların ardından, çadırda 'İsrail'le Savaşa Hazırız' imza kampanyası başlatıldı. İsrail'in yaptığı insanlık dışı uygulamaları protesto edenler ve İsrail'le savaşmaya hazır olduklarını belirtenler, kampanyaya imzalarıyla destek verdiler.


  [​IMG]
   
 2. SayHiToReaper

  SayHiToReaper rank8

  Kayıt:
  21 Mayıs 2010
  Mesajlar:
  102
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Önce iran'la ittifak yapmak lazım..
   
 3. Avasin

  Avasin  

  Kayıt:
  12 Ocak 2009
  Mesajlar:
  6.437
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Meslek:
  İnşaat Mühendisi
  Şehir:
  Santa Clara/Küba
  ittifak yapmak gereklide türkiye tek başınada yeter sanırım. Sonuçta dünyanın en büyük ilk 10 ordusundan birine sahip
   
 4. CherryBrandy

  CherryBrandy  

  Kayıt:
  2 Eylül 2008
  Mesajlar:
  3.518
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  GKFC~
  eger böyle bir savas cıkarsa insanlıgın sonu olabilecek boyutlara ulaşır. + israilin savaş gucu bizimki kadar yuksek olmasada kağıt uzerınde adamlar bizden kat kat üstun durumda. Ya şöyle dusnunun adamlardan uçak alıyorsun silah alıyorsun . . Kaldırdın sen o uçagı bombalaması için israil o uçağı kaldırdıgın gibi indirir . daral: :confused1: . israil stratejik olarak bizi yenebilecek konumda.
   
 5. CherryBrandy

  CherryBrandy  

  Kayıt:
  2 Eylül 2008
  Mesajlar:
  3.518
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  GKFC~
  Eskıdendi o tufekle mermıyle kazanılan savaşlar. :buddha: