Dipnot : Söylediklerimin yalan olup olmadıgını veya daha çok şey ögrenmek istiyorsanız :

Efendi 1 - Efendi 2 : Beyaz müslümanların büyük sırrı
Bu kitapları okuyunuz.

DÜnyadaki tüm şirketler şuan 1400 Endülüs devletinin yıkılmasından sonra Ispanya kralı 1. Alonso tarafından sürülen ve dünyaya dağılan yahudilerin elindedir.

Bende Peygamberimizin bir hadis i şerif ini yazayım
''bizi aldatan bizden değil dir''
Arif olan understand :wink1:

Arif olan understand
Bu nasıl bir cümledir ya?Cidden babam yaşındasın ama kardeşim kullanmaz böyle şeyleri.

Dedim ya arif olan anlar
burda ki incelik vicdan ile alakalı
özeleştiri ile
Ayrıca senin yaşında çocuğum yok :?!

sorale demiş ki:
Dedim ya arif olan anlar
burda ki incelik vicdan ile alakalı
özeleştiri ile
Ayrıca senin yaşında çocuğum yok :?!
Benim yaşımda çocuğun var demedim.
Babam yaşındasın dedim..
Aradaki 7 farkı bulun!

sorale demiş ki:
hmzsnmz demiş ki:
tartışmak istemiyorum ama herşeye colayı katmayın beyler ne icecegiz ? şalgam suyu mu ?
tamam ben israil i desteklemiyorum ama cola mıda içerim.
Coca cola israil e para yardımı yaptığını resmen dünya ya açıkladığı halde sen israil i desteklemiyorum diyosun cola mı da içerim diyosun

çok komik hangi sözüne inansam acaba :?!!
polemiğe girmeyecegimi belirtmistim ama hala yazıma cevap veriliyor.
dediğim gibi iyisini yapsın içerim , ayrıca cola turka nın kökeni neresi ? yada türk sandıgınız malların kaynagı neresi ?
Majestic demiş ki:
Ya bu şuna benzedi sigara zararlı ve yasak neden satılıp neden içiliyor içmem içmeyeceğim diyen yalan söyler madem öyle sadece cola turka satılsın coca cola Türkiye'ye sokulmasın...
burada kastedildigi gibi sokmasınlar madem öyleyse.
baştakiler bişey demiyorda sizlermi diyorsunuz ?
başımızda birçok sorun varken böyle ufak şeylerle uğraşmayalım lütfen

Aslında israil ve israil kaynaklı ne varsa köküne kibrit suyu elimden gelse bombalardım orasını

Azula demiş ki:
arkadaşlar Coco cola , pepsi , cola turka = israil

Cola turka = Fettulah gülen = Amerika = İsrail
Diğerlerini söylemeye bile gerek yok.

Sigara markaları , içkiler kısacası herşey yahudilerin elinde.
Yok coco cola patronu türkmüş oymuş buymuş , bunlar 1890 lı yıllarda Selanikden göç eden Selanik yahudilerinden başka biri değil . Türk kanı yok bunların içinde.Ben cola içiyorum , malesef.

en azından sigara & içki v.s içmedigim için kendimle gurur duyuyorum. zamanında bağımlısı oldugum kolayıda son1 yıl içerisinde 2haftada 1 e düşürmeyi başardım.Hicbir zaman bunların satışını %0 hale getiremiyecegiz ancak içtiginiz sayıyı azaltırsanız hem kendi bünyenize hemde Filistinlilere katkınız olur.

helal olsun..
bi babayigit çıksa da söylese şunu diyordum.
fetoşu destekleyip cola turka alacagımıza coca cola alalım aynı iş zaten.
ki ben pek sevmem kola'yı..
ne bilim ice tea içerim,maden suyu içerim ama mümkün oldugunda kola,sprite tüketmemeye çalışırım.

ülkerden aldıgın her mal,yeşil sermayaye gidiyor.
yeşil sermaye fetoşun,fetoşun da arkasında coni amcası var.

biz anca zıkkımın kökünü içeriz bu gidişle..

2easy4me demiş ki:
Azula demiş ki:
arkadaşlar Coco cola , pepsi , cola turka = israil

Cola turka = Fettulah gülen = Amerika = İsrail
Diğerlerini söylemeye bile gerek yok.

Sigara markaları , içkiler kısacası herşey yahudilerin elinde.
Yok coco cola patronu türkmüş oymuş buymuş , bunlar 1890 lı yıllarda Selanikden göç eden Selanik yahudilerinden başka biri değil . Türk kanı yok bunların içinde.Ben cola içiyorum , malesef.

en azından sigara & içki v.s içmedigim için kendimle gurur duyuyorum. zamanında bağımlısı oldugum kolayıda son1 yıl içerisinde 2haftada 1 e düşürmeyi başardım.Hicbir zaman bunların satışını %0 hale getiremiyecegiz ancak içtiginiz sayıyı azaltırsanız hem kendi bünyenize hemde Filistinlilere katkınız olur.

bak arkadaşım sürekli birşeyler yaparak ortamı germeye çalışma lütfen :wink1:

helal olsun..
bi babayigit çıksa da söylese şunu diyordum.
fetoşu destekleyip cola turka alacagımıza coca cola alalım aynı iş zaten.
ki ben pek sevmem kola'yı..
ne bilim ice tea içerim,maden suyu içerim ama mümkün oldugunda kola,sprite tüketmemeye çalışırım.

ülkerden aldıgın her mal,yeşil sermayaye gidiyor.
yeşil sermaye fetoşun,fetoşun da arkasında coni amcası var.

biz anca zıkkımın kökünü içeriz bu gidişle..

Beyler hepiniz biliyorsunuz colanın zevkini lütfen inkar etmeyin...

Ya bizim toplum böyle işte... Eğer colayı türkler yapmış olsaydı bile siz bi bahane bulur kötü bulurdunuz... İşte böyleyiz biz. Biz dünyanın en berbat toplumuyuz. Biz kendimizi ilerletmeyelim başkalarının yaptıklarıyla uğraşalım anca.

Lütfen yapmayın şunu

Ya bırakın bir kere yaşıyoruz hayatı. Ölürseniz hiçbir kazancınız olmaz.

Eflatun der ki :" İnsanlar hiç ölmeyecekmiş gibi yaşar ve hiç yaşamamış gibi ölür."

herkes ölecek birgün bunu aklınızdan çıkarmayın. ve ne yani ahirette görecez yaptıklarımızı demeyin... Çnkü NERDEN BİLİYORSUNUZ?

Ve lütfen modlar silmeyin kimsenin dini,siyasi görüşüne hakaret gibi bir durumum olmadı hiçbir zaman

Bir insan Alışkanlıklarından çoğu zaman vazgeçemez , veya vazgeçmesi zor olur.

Beni örnek alalım, 3.5Yıldır Silkroad Online Denen illet oyunu oynuyorum.Oyuna 1.5Milyardan daha fazla para akıtmışımdır bu güne kadar.1Yıl öncesine kadar öyleydi daha doğrusu , inandım , inandım , inandım ... İstedim . Aslında alışkanlıklardan kurtulma yolu derinden istemektir.
Bir gün oyuna girdim ve sonunda bu lafı soyledim . Oyundan sıkıldım !

Ve Characterimi satıp , birdaha asla Silk & Bot v.s almayacagıma yemin ettim ve bu işi kapadım.
Şuanda ara ara, arkadaşlar ile birlikte v.s , veya hırs yapmadıgım Private serverde oynuyorum.
Ve çokda mutluyum.

Bunu anlatma nedenim Cola 'da böyle birşey.
Eğer Kafanızda çok isterseniz (bende dahil ) Bırakabilirsiniz.

asdfasdfasdf demiş ki:
Önce 23 yaşındaki Filistinli Moh'd Saleh'i tutukluyorlar, Şu anda bunda yanlış bir şey yok gibi

- Resim Silinmiş.

2.Daha sonra Moh'd'un üzerinde bomba olma ihtimaline karşı onu hareket edemeyeceği şekilde yere yatırıyorlar. Hala anormal bir şey yok mu?
- Resim Silinmiş.

3- Onu hala yerde tutuyorlar ve ikinci bir Filistinliyi sorguluyorlar. Onu tamamen kontrol aldıkları ve duruma hakim oldukları görünüyor.

- Resim Silinmiş.
4- ( Bu yeterli değil mi? Şimdi üzerinde bomba olmadığına emin olmak (!) için elbiselerini çıkarıyorlar. Yerde neredeyse tamamen çıplak olduğundan tamamen silahsız ve tepkisiz, üzerinde bomba olduğuna dair hiç bir işaret yok. Peki İsrail gibi(!!!) insan haklarına saygılı, demokratik (!) bir ülke ne yapar ??? Onu tutuklar mı? )

- Resim Silinmiş.
(Sizler rahat evlerinizde oturuyorken bu katliamlar Filistin'de günlük hayatın bir parçası olmaya başladı. Şimdi en azından bu dosyayı herkese gönderin, özellikle Batılı tanıdıklarınız varsa onlardan başlayın ki onlar da Filistin'de neler olduğu hakkında fikir sahibi olabilsinler....)
BÜTÜN DÜNYA ASLINDA BU KATLİAMLARI BİLİYOR FAKAT KİMSE NEDEN SES ÇIKARMIYOR. DÜNYA DA BİR KÜRESELLEŞME, BİR SÖMÜRGECİLİK ADINA EMPERYALİST ÜLKELER BORULARINI ÖTTÜRÜYORLAR

- Resim Silinmiş.
VE COCA COLA FİRMASININ REKLAM RESMİ

COCA COLA'NIN DEĞİŞİK YAHUDİ BÖLGELERİNDEKİ REKLAMI:....
Üstteki yazının tercümesi: (Were moving to a new location !!! = Artik yeni yerimize tasiniyoruz !!!)
Alttaki yazının tercümesi:'COCA COLA İÇ, ISRAEL'E DESTEK OL !!!!!'''
Biliyormuydunuz ?
Firma karının % 50 sini İsrail Ordusuna aktarıldığını...
Dünyada en çok coca cola sevenlerin müslümanlar olduğunu
Belçika da Sağlık Bakanı Luc Van Den Bossche'nin Coca-cola 'nın
şişe veya kutulardaki tüm ürünlerinin piyasadan çekilmesini emrettiğini...
Ve Bakanlığın, Coca-Cola ürünlerini içen kişilerde ciddi zehirlenmeler görüldüğünü belirterek, Coca-Cola' nın
içinde kandaki alyuvarların erimesine neden ve kansızlığa yol açan 'hemolyse' maddesinin bulunduğunu açıkladığını...
YİNE AYNI NEDENLERDEN DOLAYI HİNDİSTANDA TAAMEN ,LETONYADA İSE OKULLARDA VE ÇOCUKLARA SATILMASININ YASAKLANDIĞINI...

YADA BUNA RAĞMEN HALA COLA İÇMEYE DEVAM ETTİĞİNİZİ VE BU MAİLİ HERKESE ATMAMANIZ HALİNDE BU BİLGİLERİN YAYILMASINA VE İNSANLARIN VE ONUNLA BERABER İNSANLIĞIN ÖLECEĞİNİ BİLİYOR MUSUNUZ?

Ya Kaç Ülke Türkiyeyi Düşünüyor yada Koruyor.Peki Siz Neden Filistinlileri Koruyosunuz Ve Dünyaca Ünlü Bir Marka Olan Coca Cola'ya Bu Kadar İftira Atıyosunuz.Biliyorum Siz İftira Atmıyosunuz Ama Atanlara İnanıyosunuz.Bırakın Bu İşleri Bence

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
coco cola 'nın insan sağlıgına olan bir katkısını söylermisin ? veya insan hayatına, fakir ve aç olan afrika halkına.

o resımler gercek deıl arkadaslar lutfen tekrardan ınceleyın kare kare bakın farkı sızde anlıcaksınız bunu kım ne amacla yaptı bılmıyorum ama gerceklıgı gercektende tartısılır o resımlerın

Jigsaw

Aileden
Coca Cola reklamı yalan olsa da durum üzücü.

Ne yapabiliriz ki? Aynı görüşte olan ülkeler bile parçalanmış. Suriye'si İran'ı Irak'ı... Toplumlar birbirini üstün görmeye devam ettikçe ki edecek, savaş kaçınılmaz olacak.

Biz tüm Dünya'nın Türkçe konuşmasını, Türkiye olmasını istiyorsak onlar da Amerika, İsrail olmasını istiyor. Ne yazık ki güçlü olan da onlar. İnsan ırkının doğasında savaş var...

Azula demiş ki:
coco cola 'nın insan sağlıgına olan bir katkısını söylermisin ? veya insan hayatına, fakir ve aç olan afrika halkına.
Fakir ve Aç Diyosunuz Ama En Küçük Bir Yardımda Bulunmuyosunuz.Bide Sen Coca Cola'nın Tadına Hayatında En Az Bir Kere Bakmışındır.Sana Ne Gibi Zararları Oldu.

Jigsaw demiş ki:
Coca Cola reklamı yalan olsa da durum üzücü.

Ne yapabiliriz ki? Aynı görüşte olan ülkeler bile parçalanmış. Suriye'si İran'ı Irak'ı... Toplumlar birbirini üstün görmeye devam ettikçe ki edecek, savaş kaçınılmaz olacak.

Biz tüm Dünya'nın Türkçe konuşmasını, Türkiye olmasını istiyorsak onlar da Amerika, İsrail olmasını istiyor. Ne yazık ki güçlü olan da onlar. İnsan ırkının doğasında savaş var...

ınsan ırkının dogasında savas var evet haklısın kardes ama bız turklerde bu savas ılerlemek ıcın deıl adeta gerılemek ıcın yaspılıyor herkes kendı devletını hukumetını ulkesını savunup severken bız kendı ıcımızde kenmdı kendımızı bıtırmeye calısıyoruz Coca Cola meselesıde ıstemeseler Tr ye gırısını yaptırmazlar bı yolunu bulup zamanında partı lerı kapanacak dıe hemen yasa cıkartmasını bılıyolarsa madem basımızdalar ıse yarasınlarda CoCa Cola yı sokmasınlar ama herzamankı gıbı ısın ıcıen menfaat ler gırınce hanı derler ya ısın ucunda para olursa baba oğlunu , abı kardesını tanımaz aynen o hesap bı arkadasında dedıgı gıbı herkes kendı payına tuketımı azaltırsa hem kendımıze hem ulkemıze yapacagımız kucuk ama oranlara vuruldugunda bayagı buyuk katkılar elde edecegımızden emnım saygılar

Varya burda gördümki bazı arkadaşların çok saçma düşünceleri var.

Ne zararı oluyor diyorsun.

Icimde olan birşeyi ben nerden bilebilirm? Beyin kanaması geçiren bir insanı dışadan farkedebiliyormuyuz ? Hayır.
nicin hala colayı bu kadar destekliyorsunuz anlamıyorum ya.

Yukarı Alt