Olmaz olsun böyle firma. Dün Akçay'dan Edirne'ye dönüşümde bu firmayla geleyim dedim. Otobüs terminale girmedi ya. Yol kenarında müşteri bekleyenler(!)gibi otobüsün gelmesini bekledim. Daha bitmedi tabii üstüne birde biletini aldığım yerde oturamadım. Başka bir yolcu yatmış uyumuş boş diye beni başka bir yere oturttu muavin. Güler misin , ağlar mısın bilemedim ben böyle şey görmedim. Ayrıca 6 saatlik yolculuğum boyunca bir kez olsun servis yapılmadı. Ben Aydın'dan Akçay'a giderken 5 saatte 3 kez servis yapılmıştı, açık büfe olması rağmen gerek duymuyorsun bir şeyler istemeye. 45 Dakikada 1 su ikram edildi sıcaktan dolayı. Tabii bunları yapan Kamil Koç firmasıydı. Helal olsun adamların kalite anlayışını böyle firmalarla yolculuk yaparken daha iyi anlıyorsun.

Isparta petrol turuzim sadece ısparta-antalya arası hızlı çalışan bi firma alışıklardır . 1-2 saat yolculukta servis yapmamaya . Pamukkale`de artık gözümde düştü. Alanya-Antalya gelirken 7 gün önce biletimi internetten almıştım fakat yanıma kadın yolcu vermişler ve beni kaldırdılar tartıştım fakat kadın istanbula gittiği için onun önceliği varmış. Artık Kamil Koç ile gidicem.

Yukarı Alt