Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı

İspanyollar'a göre Josico tamam!

İspanyol spor gazetesi Marca, Fenerbahçemizin, Villarreal'de oynayan orta saha oyuncusu ''Josico lakaplı'' Jose Joaquin Moreno Verdu ile anlaştığını iddia etti.

33 yaşındaki orta saha oyuncusu Josico ile Fenerbahçe'nin bugün (Çarşamba) 2 yıllık sözleşme imzalayacağı belirtilirken, transferin gerçekleşmesiyle "Luis, rahat nefes alabilir" denildi. Fenerbahçe, Mehmet Aurelio'nun Real Betis'e gitmesi sonrasında orta sahadaki boşluğunu doldurmak için oyuncu arıyordu.

Marca gazetesine göre, teknik direktör Luis Aragones'in göreve geldikten sonra Fenerbahçe yönetiminden bir kaleci, bir orta saha, bir de libero talebinde bulunduğu öne sürülüyor.

Kısaca Josico'yu Tanıyalım

Villarreal'de 2002 yılından beri forma giyen İspanyol oyuncu takımda aynı zamanda ikinci kaptan görevinde. Tam adıyla José Joaquín Moreno Verdú 33 yaşında ve 1.77 boyunda. Orta sahada çalışkan ve sert görüntüsüyle dikkat çeken İspanyol oyuncunun en büyük özelliği defansif yönünün kuvvetli oluşu. Geçtiğimiz sezon 13 kez Villarreal forması giyen Josico F.Bahçe'nin transfer etmek istediği Senna'ya formayı kaptırmış durumda. Albacete Balompie ekibinde profesyonelliğe başlayan Josica 2002 yılında UD Las Palmas ekibinden kadroya katılmıştı.

Kaynak: Fenerbahce.com ve AA

OW<< :think: josico deyince anlamamıştım Tvde'de fakat Benim İçin Joaquin Denildiği Zaman Çok büyük kıpraşımlar olur içimde ::D
Ama bu oyuncuda yaşlı....
Ama yinede işimizi görür be hacım :) :headbang:

Yukarı Alt