face-real-render.jpg

render736.png

render%20copia.gif

render-10.png

- Resim Silinmiş.
f_render3bymym_792d6b6.png

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
1157778746.png

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Jigsaw

Aileden
XeSetrA demiş ki:
- Resim Silinmiş.
Bu takkendeki bir savaşçı değiL miydi yaw Razz
Evet Christie Monteiro, Capoeira dövüş stili vardır en iyi karakterlerden biridir. PS2 de Tekken Lord seviyesine çıkardımdı. Tüm comboları ezberimde. Çok cici oryantal bi havası var. Razz

bannedddd

Buralıyım
Pennywise demiş ki:
bu render ları kullanarak en güzel imzayı yapana kendi kullandığım render lardan verecem bunlar kullanmadıklarımdı hahahaha :mrgreen: daha 1000 e yakın render var :mrgreen:
Ben de diyorum bu kendine kullandığı renderlar çok harika oluyor neden bu külüstürleri buraya koymuş diye. İhihihihih. Elindekileri isteriz bizzzzzz. :lolmuch:

bunun gibi bi imza yapan çıksın bütün render larımı zipleyip kendisine verecem :lol:
alttaki resmi benim yaptığım gibi efektlerle süsleyip marifetinizi gösterin bakalım neler çıkacak ortaya :lol: ama aynı resim üstünde :lol: (benim yaptığım gibi parçalı yapmanıza gerek yok resim aynı gözüksün yeter)
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Pennywise demiş ki:
bunun gibi bi imza yapan çıksın bütün render larımı zipleyip kendisine verecem :lol:
alttaki resmi benim yaptığım gibi efektlerle süsleyip marifetinizi gösterin bakalım neler çıkacak ortaya :lol: ama aynı resim üstünde :lol: (benim yaptığım gibi parçalı yapmanıza gerek yok resim aynı gözüksün yeter)
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
aynısını yapmak çokz or kahvekeyfi :lol:

Wicked

Game Designer
Pennywise demiş ki:
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

abi sen harbi professionalsin :lol:

bence sanmıorm milletin snn renderları alacaı yokh baksana nası yapmısın :lol:

Wicked

Game Designer

du bakalım eve gidiom simdi denicem belki snn rendrlara sahip olabilirm bu % -1,1 ama olsun yapmasamda olmicem yapsamda olmcem
:lol:

Wicked

Game Designer
Pennywise demiş ki:
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

biliorm basit oldu çok buyuk dicen ve deişiklik yok dicen ezberledim :lol: artık ne diceini pennyy abi =)

penny nin yaptıgını kimse yapamaz.. Wink arkaplan sırf brushlardan ibaret.. yani bir sanat eseri.. buraya konan her bir resim de öle extraokk :mrgreen:

Yukarı Alt