ya ishade kesme görevi var 225 tane ve ishade ice poşet toplama görevi var ama alamıyom neden olabilir sizce?
bu görevleri almadan önce başka görev mi yapmak lazımdı??
yardım ederseniz sevinirim

.....saygılarımla.....

ıshade gorevınıde yapmasan taklamakan gorevı var o acılmıyor onu yapmassan o onu yapmassan o............ bole bole uzuyor yanı :lol:

Pennywise ben 51 de o gorevi alamamistim cikmamisti oyusden 65 gorevlerini yapamadim ishadeyi istiyodu :lol:65 i yapamadiimdan 68 dekini yapamadim :lol: :lol: 68 dekini yapamadiimdanda 71 dekini yapamadim hehe :lol: scorpion questini yapmam gerektigini ilkdefa senden duydum ama artik is isten gecti nse :lol: smdi gidip scorpion kescek diilim 76 da :lol:

iyi de yaw ben scorpion görevlerinin hepsini bitirdim ki!!!
Niye gözükmüyor o zamansa başka bişeyden olabilir mi mesela 40 ta mı ne hard stone görevleri vardı yapmadım ondan olabilir mi?_?_

hyr o gorevin hard stoneyle alakası yok ben yapmadım ama ishadeyi yapabildim

boo

rank8
gokay147 demiş ki:
Niye gözükmüyor o zamansa başka bişeyden olabilir mi mesela 40 ta mı ne hard stone görevleri vardı yapmadım ondan olabilir mi?_?_
farkli bi scorpion gorevi bu
dw te protectorshoptan alinan red shell goreviydi sanirim yanlis hatirlio olabilirim

inventory expansionu yaptın mı ? Dowhanda yeosundan alıyosun. Taoistleri öldürüp birşeyler toplamanı istiyor. Bu görev iyaptıktan sonra açılmaması için bir sebep yok.

Princess89 demiş ki:
gokay147 demiş ki:
farkli bi scorpion gorevi bu
dw te protectorshoptan alinan red shell goreviydi sanirim yanlis hatirlio olabilirim
çok doğru hatırlıyorsun prencess red shell
ayrıca expentionla bi ilgisi yok extraokk

38 lvl de yapilan red shell toplama gorevi var 20 tane topluyacaksin bende onu atlamistim daha bugun yaptim :) ishadeyide bitirdim digerlerine sira geldi

Looking for armor materials (Red Shell) görevini yapmıştım ishade görevinde sorun çıkmadı bence sende yap zaten 20 tane toplaman gerekiyor.

st3llo demiş ki:
googleye silkroad gorevler yaz tek tek cıkar hepsi.. aslında onerim sitede gorevlerle ilgili bi bolum acılsa iyi olur ama bu mod lara kalmıs
anladık post kasıosunda bari guncel konularda yap ki cakılmasın! 27temmuzdaki konuya ne yorumu yazıosun yhaw :S
we sitede tum gorewler die sabit bir konu war!

TheMyth_ demiş ki:
@ebri
ister temmuzdakine ister hazirandakine ister 2000 dekine yazar bu kimseyi ilgilendirmez. post kassa ne olcak kasmasa ne olcak bence asıl sen post kasıyorsun...
ii ozmn bni ilglendirmez :)
ve ben ole tarhi gecip cevabı blunmus konulara direk daldgımı hatırlamıorum isterseniz oyle bir sistem warsa arastır postlarımı!
dgru dzgun member olmaya calısıorum asıl post kasan sensin diosun! post kassaydım msj saym kac olurdu acaba? Confused

Yukarı Alt