Kendimi sakin sakin penonda kasarken çıktı gideyim bulursam keserim dedim nitekim gittim ve buldum ksu kuzu kimsesiz full hp bekliyordu az kenarı çektim hemen diğer charı getirmeye çalıştım o sırada önce redd geldi sağolsun bıraktı derken bir kaç saniye sonra 11dgli bir koreli hayvan geldi :mrgreen: :mrgreen: eee bende kaptırmamak için giriştim tabii ve sonuç ;

P.S: Melo görse ne der acaba :lol: :lol: :P

Avenger demiş ki:
Kerem Ozturk demiş ki:
ben bırakıyorum zaten .. server sizlere emanet :beer: tebrikler özkanım :kalp: :muck:
Bırakma kerem yav ben geldim diye senmi gidiyorsun :!!&%&! :P

Teşekkürler :muck: :kalp:
yok bro bırakmanın zamanı geldi geçiyo bile.. hata yaptım aslında bu charı alarak.. birazda fazla taviz verince başa cıkamaz oldum.. en iyi bu olucak sanırım. başka care gözükmüyo bana :cry:

Kerem Ozturk demiş ki:
Avenger demiş ki:
Kerem Ozturk demiş ki:
ben bırakıyorum zaten .. server sizlere emanet :beer: tebrikler özkanım :kalp: :muck:
Bırakma kerem yav ben geldim diye senmi gidiyorsun :!!&%&! :P

Teşekkürler :muck: :kalp:
yok bro bırakmanın zamanı geldi geçiyo bile.. hata yaptım aslında bu charı alarak.. birazda fazla taviz verince başa cıkamaz oldum.. en iyi bu olucak sanırım. başka care gözükmüyo bana :cry:
Bırakmak yolmu be bro bak bana 7/24 afk koy bota takıl sitede facede ne bileyim nereyi seviyorsan arada gir bak tekrar bas alt+tab devam et hayata 8) :beer:

Yukarı Alt