ben anlamadım giysi yapay zeka kazanıp mı saldırıyor trailer den birşey anlamadım

robotu uzaktan beyin gücüyle kontrol ediyo böyle anladım

O zenci arkadaşı bunun bir tane robotunu çalmadı mı -.- Diğerlerini izlemeden 3. film hakkında yorum yapmayın bari summer2:

Takımı
Besiktas
En sonunda zenci kardeşiyle beraber adamları yenerler zenci adam ölür ve herşey benim suçum toni der biter

SubDue demiş ki:
O zenci arkadaşı bunun bir tane robotunu çalmadı mı -.- Diğerlerini izlemeden 3. film hakkında yorum yapmayın bari summer2:
daral: daral: daral:
zenci yaptı diyorsun yani neye dayanarak bu kanıya vardın çok merak ediyorum trailer de zenci sadece 1 sny görünüyor ordanmı anladın zırın içinde onun oldugunu zenciye teklif etmedimi tony etti zenci kabul ettimi etmedi zencinin birşey yapması çok çok zor haa eger devlet zırhı aldı birini içine soktu kullandırıp tony e saldırtırıyor dersen bu da çok saçma birşey olur ki devlet yapsa tony nin evini niye yıksın eger yıkıcak niye askeri uçak la degil de sivil uçakla yapıyor bence zencinin hiç alakası yok trailerden şuan birşey anlamak çok zor en iyi tahmin yapay zeka.

Takımı
Besiktas
S4YKLO demiş ki:
SubDue demiş ki:
daral: daral: daral:
zenci yaptı diyorsun yani neye dayanarak bu kanıya vardın çok merak ediyorum trailer de zenci sadece 1 sny görünüyor ordanmı anladın zırın içinde onun oldugunu zenciye teklif etmedimi tony etti zenci kabul ettimi etmedi zencinin birşey yapması çok çok zor haa eger devlet zırhı aldı birini içine soktu kullandırıp tony e saldırtırıyor dersen bu da çok saçma birşey olur ki devlet yapsa tony nin evini niye yıksın eger yıkıcak niye askeri uçak la degil de sivil uçakla yapıyor bence zencinin hiç alakası yok trailerden şuan birşey anlamak çok zor en iyi tahmin yapay zeka.
Yapay zeka değilde o adam yüzüklerle kontrol ediyordur belki iron man bu her şey beklenir

2. filmde zenciyle birlikte savaşıyolardı ne alakası var şimdi.. bence zihniyle robotu kontrol ediyo uyurken falan robot istemeden harekete geçiyo gibi.. 0.38e dikkat edin adam uyurken rüya görüyo sanırım o sırada robot kadına saldırıyo..

Takımı
Besiktas
Son traileri bu galiba çok müthiş olacak 3 mayısta çıkıyor sanırsam

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Gi joe var yarın 20 nisanda arnold un bi filmi var mayista da bu sık sık sinemaya gidicemde anlaşılan :D

Bu mesaj Duygusuzz rumuzlu uyeden alinti yapildi
Duygusuzz demiş ki:
Son traileri bu galiba çok müthiş olacak 3 mayısta çıkıyor sanırsam
bu traileri görmemiştim eekd1

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt