Arkadaşlar bu iPod TOUCH ve iPhone arasındaki farklar nedir? (Tüm farkları istiyorum fiyatından kamerasına kadar)

Mopneet

iPod müzik dinlemek için üretilmiş.
iPhone telefon olarak kullanmak için üretilmiş.

iPod daha ucuz.
iPhone daha pahalı.

iPod'un birçok çeşidi var.
iPhone'un sadece 3 tane.

Advance

İkisi de farklı amaçlar için yapılmış, sen bize karşılaştır diyorsun :P

Mopneet demiş ki:

iPod daha ucuz.
iPhone daha pahalı.

iPhone'un sadece 3 tane.
+ HB 8)

Mopneet demiş ki:

iPod daha ucuz.
iPhone daha pahalı.

iPhone'un sadece 3 tane.
4 tane bro iphone-iphone3-iphone3gs-iphone4

Benim dediğim iPod Touch ona göre karşılaştırın. iPad'i biliyorum ama onu istemiyorum iPod touch almayı düşünüyorum da iPhone'dan eksi özellikleri nedir?

Şuanlık öğrendiğim galiba sadece iphone arama yapabiliyor ama ipad touch yapamıyor. Doğrumudur?

Mopneet

Ve bildiğim kadarıyla iPod Touch video çekemiyor ama emin değilim.

Yok Çekiyor 4. Nesil İpod Touch lar çekiyor + Wifi Si Çok İYi + Ön Kamerası İle internet uzerınden facetime ile goruntulu konusabılıyosun + ve evet aralarındankı tek fark İPhone nın Telefon Özelliği olması .. ipod da bu olmadıgı ıcın kalınlık yarı yarıya dusuyo :)

EmmaW

sanırım iphone da yapılan çoğu şey ipod touchdada yapılıyor sadece ipod touchda arama yapılmıyor daha çok eğlence için ve internete girmek için sanırım fiyatları 400-500tl bende almayı düşünüyorum birtane internete girme özelliği için (malum iphone pahalı :lol: ) birde biyerde yazıyordu ipod toucha yapılan bişeyle sanırım turk telekom'un wirofon sistemini yapıp aynı zamanda bir telefon olarakda kullanılabiliyormuş(tam emin değilim ama biryerde kampanyasının olduğunu hatırlıyorum)

EmmaW. demiş ki:
sanırım iphone da yapılan çoğu şey ipod touchdada yapılıyor sadece ipod touchda arama yapılmıyor daha çok eğlence için ve internete girmek için sanırım fiyatları 400-500tl bende almayı düşünüyorum birtane internete girme özelliği için (malum iphone pahalı :lol: ) birde biyerde yazıyordu ipod toucha yapılan bişeyle sanırım turk telekom'un wirofon sistemini yapıp aynı zamanda bir telefon olarakda kullanılabiliyormuş(tam emin değilim ama biryerde kampanyasının olduğunu hatırlıyorum)
Doğru hacım wirofon ile telefon olarak ta kullanabılıyorsun :thumbsup:

Tamam çok sağolun çok yardımcı oldunuz gerçekten, canımsınız. :kalp:

Son sorum ; iphone'da 5 megapiksel HD kamera diyor ipod touch'ta sadece HD kamera diyor yani 5 megapiksel yazmıyor. ipod'un megapikseli biraz düşük galiba?

Whisk demiş ki:
Tamam çok sağolun çok yardımcı oldunuz gerçekten, canımsınız. :kalp:

Son sorum ; iphone'da 5 megapiksel HD kamera diyor ipod touch'ta sadece HD kamera diyor yani 5 megapiksel yazmıyor. ipod'un megapikseli biraz düşük galiba?
ayfon 5 megapixelden daha fazla :thumbsup:
Ps.Bana gore :P

Yukarı Alt