Merhaba Arkadaşlar İphone de yada ios sisteminde paralı uygulamaları ücretsiz alabileceğimiz yada ücretsiz proya yükseltmemizi sağlayan program var mıdır ben araştırdım pek bulamadım genelde android oluyor iphone zor 8O :lolmuch: :lolmuch:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Jailbreak yapman lazim

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Son düzenleme:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Jailbreak senin surumunde var mi bilmiyorum surum surum degisiyorlar. Bilmeyen birisi icin kolay bir olay degil , o yuzden telefoncuya gostermen daha iyi olur

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Son düzenleme:
Server
Seçiniz...
Takımı
Galatasaray
Garantiden çıkma ihtimali var mı peki ? Androidde yapılan bazı şeylerin telefonun garantisini bozduğu gibi :P

Garanti dışı kalıyor ve çok kullanışsız. Bir sürü repo bulmak lazım, uygulamayı bulsan bile indirirken abuk subuk sitelerle uğraşıyorsun.

Androide rom yüklemek bile daha basit. Androidin gözünü seveyim ben.

öyle oluyor androidde birşey istedinmi tık oluyor ios sistemlerinde uğraş uğraş :(

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Bu mesaj Collapse rumuzlu uyeden alinti yapildi
Collapse demiş ki:
Garanti dışı kalıyor ve çok kullanışsız. Bir sürü repo bulmak lazım, uygulamayı bulsan bile indirirken abuk subuk sitelerle uğraşıyorsun.

Androide rom yüklemek bile daha basit. Androidin gözünü seveyim ben.
Bir kere iPad kullandım , jailbreak yaptım o kadar zor değildi kullanımı oyun yüklemesi vs ama tabi bu tür şeylere alışık olmayan kişiler çok zorluk çekecektir. Başlarda çok karışık geliyor jb özellikle uygulama araması vs ama zamanla alışılıyor. Abuk subuk siteler olayı çok doğru , çin sitelerine kadar gitmiştim. Uygulamayı indirmeye kalktığın zamanda lanet turbobit yüzünden indirmek için 10-15 dakika bekliyordum...

Ben genelde repo bulmak yerine internet sitelerinden indirip , "iTools" isimli program aracılığıyla atıyordum telefona daha kolay oluyordu.

PS: Programın adı itools olmayabilir , 2 yıl geçti üzerinden.

Jailbreak yapman lazım, ios 8.3 için var 8.4 çıktımı bilmiyorum ki ona da uyumlu deniyordu. İlk defa yapacaksan biraz uğraştırır uygulama yükleme vs en basit yöntem>> google>>uygulamaadı.ipa yazıp itools ile atman ki onun içinde appcake indirmen gerekiyor appsync ile beraber. Garanti dışı olayına gelirsek hiç öyle bir durum yok aslında yedeklersen herşeyini direk fabrika ayarlarına döndür diyorsun itunesdan sonra jb gidiyor telefon oluyor 0. :)

Yukarı Alt