Takımı
Besiktas
Bu mesaj Lemonade rumuzlu uyeden alinti yapildi
Lemonade demiş ki:
@Luckygun
Sayın managerim sali pazarina da benimle gelebilir misin domates biber bakmaya?

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile
neden olmasın tabi tatlım gelirim

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
bence iphone 4 ve üzeri bir telefonunuz varsa değiştirmek çok gereksiz min iphone 7 lazım biraz bişeyler farketmesi için.

Advance

Bu mesaj FromTheOld rumuzlu uyeden alinti yapildi
FromTheOld demiş ki:
Bu mesaj Advance rumuzlu uyeden alinti yapildi
Advance demiş ki:
Oneplus one kral, gerisi çöp
'Gerisi çöp' dedirtecek kadar ne özelliği var bu telefonun ?
İstesen de alamıyorsun zaten boşver

Takımı
Seçiniz...
Advance demiş ki:
Bu mesaj FromTheOld rumuzlu uyeden alinti yapildi
FromTheOld demiş ki:
Advance demiş ki:
Oneplus one kral, gerisi çöp
'Gerisi çöp' dedirtecek kadar ne özelliği var bu telefonun ?
İstesen de alamıyorsun zaten boşver
http://shiftdelete.net/artik-herkes-oneplus-one-alabilecek-54870
Bro şimdi rasgele baktım sen öle dediğin için merak ettim önceden kullanılan davetiye sistemi nasılmış kimler kimleri davet edebiliyor?

Bu mesaj Rebellen rumuzlu uyeden alinti yapildi
Rebellen demiş ki:
bence iphone 4 ve üzeri bir telefonunuz varsa değiştirmek çok gereksiz min iphone 7 lazım biraz bişeyler farketmesi için.
:thumbsup: Boşa masraf yapmaya gerek yok bencede , yok rami daha üstün, yok işlemcisi şöyle vs. şeyler saçma geliyor oyun için almıyosun , ekranı büyük dokunmatiği iyi olsun yeter.
Diye düşünüyorum yanlışmıyım ağalar

Takımı
Galatasaray
sen imzanla belli etmişsin kendini lütfen android telefon alma.

Takımı
Fenerbahce
Bu mesaj sarkolata rumuzlu uyeden alinti yapildi
sarkolata demiş ki:
sen imzanla belli etmişsin kendini lütfen android telefon alma.
:D :D

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Bu mesaj CezaAlp rumuzlu uyeden alinti yapildi
CezaAlp demiş ki:
Rebellen demiş ki:
:thumbsup: Boşa masraf yapmaya gerek yok bencede , yok rami daha üstün, yok işlemcisi şöyle vs. şeyler saçma geliyor oyun için almıyosun , ekranı büyük dokunmatiği iyi olsun yeter.
Şu noktada yanlışsın. Apple'ın caydırma politikası var. iPhone 4 kullanan kişi iOS 7 yüklediğinde telefonda kasmalar meydana gelir ve bir süre sonra bıkarsın (etrafımda kaç kişi varsa iPhone'u bıraktı bu sebepten dolayı ya da modeli yükseltti :D). Aynı şekilde iOS 8 geldi ve 4S'ler kasmaya başladı. Seneye iOS 9 çıktığında 5'ler kasacak. Bu değişik bir kısırdöngü ama işin gerçeği. :olucem:
Bu arada fiyatları bilmiyorum ama 1 ay sonra iPhone 6 fiyatları normal seviyesine düşmüş olacak. Açıkçası 6+ almak için bekliyorum. Düşmezse almam da gerçi 5'te kasma yok aksine son güncelleme ile kasan arama segmenti stabil hale geldi :D

Bu mesaj Wax Whine rumuzlu uyeden alinti yapildi
Wax Whine demiş ki:
Bu mesaj CezaAlp rumuzlu uyeden alinti yapildi
CezaAlp demiş ki:
Rebellen demiş ki:
Şu noktada yanlışsın. Apple'ın caydırma politikası var. iPhone 4 kullanan kişi iOS 7 yüklediğinde telefonda kasmalar meydana gelir ve bir süre sonra bıkarsın (etrafımda kaç kişi varsa iPhone'u bıraktı bu sebepten dolayı ya da modeli yükseltti :D). Aynı şekilde iOS 8 geldi ve 4S'ler kasmaya başladı. Seneye iOS 9 çıktığında 5'ler kasacak. Bu değişik bir kısırdöngü ama işin gerçeği. :olucem:
Bu arada fiyatları bilmiyorum ama 1 ay sonra iPhone 6 fiyatları normal seviyesine düşmüş olacak. Açıkçası 6+ almak için bekliyorum. Düşmezse almam da gerçi 5'te kasma yok aksine son güncelleme ile kasan arama segmenti stabil hale geldi :D
bro ios 8 le 4sler kasıyor da ios 6 yım ben daha sıkıntı yok bnm için :mrgreen: Zaten güncelledikçe kasıyorsan bırak telefon yükseltmeyi markadan soğurum. Zaten telefon sonuçta bu çok abartmamak lazım ha 5s ha s5 ufacık farklar var arasında verdikleri özellikl olarak şuan. Telofan teknolojisi 3 yıldır falan sabit gidiyor nerdeyse iphone 7 bile tatmin etmeyebilir bekleyip görecez. Hologram tarzı bişey gelirse direk alırım ben.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Rebellen demiş ki:
bro ios 8 le 4sler kasıyor da ios 6 yım ben daha sıkıntı yok bnm için :mrgreen: Zaten güncelledikçe kasıyorsan bırak telefon yükseltmeyi markadan soğurum. Zaten telefon sonuçta bu çok abartmamak lazım ha 5s ha s5 ufacık farklar var arasında verdikleri özellikl olarak şuan. Telofan teknolojisi 3 yıldır falan sabit gidiyor nerdeyse iphone 7 bile tatmin etmeyebilir bekleyip görecez. Hologram tarzı bişey gelirse direk alırım ben.
O hologram iPhone 4'te geliyordu güya makara:

Yukarı Alt