Beyler İphone5S alalı bir kaç gün oldu internetli wom ve FunRun oyunlarını oynuyorum internetsiz oyunlar ise 3-5Tane bilindik sayılabilecek oyunlar var bana internetli veya internetsiz oynanabilecek oyunlar ve önemli kesin gerekli olması gereken uygulamalar falan varsa söyleyebilir misiniz ücretsiz lazım şimdilik... söylediğiniz oyunun yanına parantez içinde internetli veya internetsiz diye belirtirseniz çok iyi olur.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
İstanbuldaysan ibb cep trafik kesin indir. Müzik için fizy güzel. Onun dışında kişisel zevklerin önemli programda. Gereken çoğu şeyi sağlıyor iphone çünkü.

[ Mesaj mobilden gonderildi iPhone ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Ky-Calc dosya, video, fotoğraf gizleme konusunda harika bi dene derim.

Bu mesaj Avasin rumuzlu uyeden alinti yapildi
Avasin demiş ki:
Oyun olarak Infinity Blade, Empire dooms, FTS14 çok iyi.

Geriye kalan programlar senin isteğine kalır artık.

Sağol bakacağım Intinity blade ücretli şuanda bana ücretsiz karakter yaratıp geliştirip online pvp yapıp clanlarla ortamı kurup takılmak o tür bi oyun arıyorum online strateji oyunu olarak Wom'u oynuyorum internetli oyunlarda sorun değil internet paketim var ve wifi falan sorun değil :D

Bu mesaj Temet Nosce rumuzlu uyeden alinti yapildi
Temet Nosce demiş ki:
Spotify - Müzik Programı - İnternet gerektiriyor (Premium alırsan çevrimdışı da dinleniyor)

Tamam sağolasın indireceğim lazımdı böyle birşey İtunes var ama bu dinleme :D

Bu mesaj Wax Whine rumuzlu uyeden alinti yapildi
Wax Whine demiş ki:
İstanbuldaysan ibb cep trafik kesin indir. Müzik için fizy güzel. Onun dışında kişisel zevklerin önemli programda. Gereken çoğu şeyi sağlıyor iphone çünkü.

[ Mesaj mobilden gonderildi iPhone ] mobile

Sağolasın bakacağım dediklerinize

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt