1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro

iPhone 5 Etkinliği Duyuruldu


 1. xlorxlarge

  xlorxlarge rank8

  Kayıt:
  23 Mayıs 2008
  Mesajlar:
  1.067
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  C# C++

  iOS 5'in tanıtıldığı günden beri gözler iPhone 5'in resmi olarak tanıtımı için Apple'daydı. Apple, son 3 aydır yoğun bir şekilde konuşulan ve son zamanlarda 4 Ekim tarihi konusunda ortak fikirde birleşilen iPhone 5'in ya da yeni iPhone modelinin tanıtım tarihini açıkladı. Tarih konusunda bir sürpriz olmadı, beklendiği gibi 4 Ekim tarihi Apple tarafından resmileştirildi.

  Apple, iPhone 5 etkinliğinin davetiyelerini katılımcıların eline ulaştırmaya başladı. Oldukça sade tasarlanan ve üzerinde iPhone'un demirbaş uygulamalarının yer aldığı davetiye de yazı olarak sadece "Let's Talk iPhone (Haydi iPhone Konuşalım)" yazsa da uygulama resimleri etkinliğin tarih, yer, saat ve içeriği hakkında bilgileri içeriyor. Bu sebeple de akıllıca tasarlanmış bir davetiye diyebiliriz. Davetiye henüz gönderilmeye devam ediyor mu bilemiyoruz, fakat şimdiden davetiye bekleyip de eline ulaşamayanlar Apple'a oldukça bozulmuşa benziyor.

  iPhone 5'in tanıtımını Steve Jobs'dan görevi devralan Tim Cook'un yapması bekleniyor. Etkinliğin tarihi beklendiği gibi 4 Ekim'de gerçekleştirilecek. Bu konuda bir sürpriz olmadı. Bakalım Apple, etkinlik içerisinde iPhone 5 ile bizleri şaşırtacak mı? Yoksa uzun zamandır etrafta dolaşan 1 GB Ram, 8 MP kamera, daha büyük ekran gibi özellikler beklendiği gibi yer alacak mı? Bekleyip hep birlikte göreceğiz. Tabii iPhone 4S ya da benzeri bir başka iPhone modelinin de çıkma ihtimalini unutmamak gerek.
  [​IMG]