1. Reklam


  1. kyra
   viki
   Tenda
   lastworld
   silkroadcilar
   3

iPhone 5 Alacaklar Dikkat!


 1. Kalkandelen

  Kalkandelen moderator

  Kayıt:
  13 Nisan 2009
  Mesajlar:
  2.464
  Beğenilen Mesajlar:
  60
  Ödül Puanları:
  48
  Şehir:
  Antalya
  Geçtiğimiz gün içerisinde tanıtılan Aplle’ın yeni akıllı telefonu iPhone 5 yeni özellikleriyle birlikte kullanıcıların beğenisine sunulmaya hazırlanıyor.

  21 Eylül günü öncelikle Amerika olmak üzere dokuz ülkede satışa çıkacak olan iPhone 5’i alacak kullanıcıları yeni bir sürpriz bekliyor. Yeni iPhone 5 nano-SIM kart yuvasıyla kullanıcılar ile buluşacak. Bunun anlamı birçoğumuzun elinde bulunan normal SIM ve micro-SIM kartlar iPhone 5 ile çalışmayacak.

  [​IMG]

  Amerika ve ilk satışa çıkacak diğer ülkelerde nano-SIM ile ilgili çalışmalar başlamış durumda. Daha önceki haberlerimizde İngiltere ve Almanya’daki bazı operatörlerin nano-SIM kart stoku yaptığını bildirmiştik. Yeni SIM kart ufak yapıda olmasına rağmen GSM, HSPA ve LTE ağlarında çalışması için dizayn edilmiş. Bu yeni yapı Türk kullanıcılarını da çelişkiye düşürmüş durumda.

  [​IMG]


  Eğer yeni iPhone’u yurt dışından almayı düşünüyorsanız Türkiye’de nano-SIM sorunuyla karşılaşabilirsiniz. Türk operatörler arasında nano-SIM kullanan bir firma hali hazırda bulunmuyor fakat önümüzdeki günlerde nano-SIM’e tüm operatörlerin destek vermesi bekleniyor.

  Evet Beyler İphone5 cıktı yurt dışından hemen getittireyim demeden önce bunu operatörünüze danışın yoksa mağdur kalmayın :muck:
   
 2. Collapse

  Collapse asistan

  Kayıt:
  22 Aralık 2010
  Mesajlar:
  7.357
  Beğenilen Mesajlar:
  186
  Ödül Puanları:
  73
  Hangisi gerçek?

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 3. sarkolata

  sarkolata zaa xD

  Kayıt:
  15 Temmuz 2009
  Mesajlar:
  8.631
  Beğenilen Mesajlar:
  82
  Ödül Puanları:
  58
  Meslek:
  İt Kopuk
  Şehir:
  Istanbul City
  telefonu küçültünce simi nereye sokacaklarını şaşırdılar :D
  ps. rezillik yahu ben s2 kullanıyorum mesela geçen şarjım bitti çıkardım simi taktım arkadaşın telefona, onunki bitse benimkine takar falan. Şu simi küçültmek çok saçma geliyor bana