İphone 4 telefon aldık. Haliyle içine uygulama yüklemek gerek. İşimize yarayacak güzel kullanışlı bildiğiniz programlar varsa adlarını yazar mısınız bir de ne işe yaradıklarını.
Oyun, Tema bunları da söylerseniz..

Takımı
Seçiniz...
Bu mesaj AngeLicMoon rumuzlu uyeden alinti yapildi
AngeLicMoon demiş ki:
Deyip geçmeyin beyler ya :D
jail break yap kardeşim 100 liralık navigasyonu free kulllaniyorum bi restore ile siliyorum jail breaki sorun olunca eski telefonumda bikere sorun oldu takıldı telefon arama yapamadim msj atamadim restore yaptim düzeldi :mrgreen:

İpad aldım, yüklediğim uygulamalar şunlardı; Facebook, Chrome, Video download programı, Team Viewer, Skype, QR Barkod okuyucu ve Real Racing 3D oldu.
Aralarında bi real racing oyun oda performansı test etmek için yükledim. Face aktif chat için gerekliydi, skype görüntülü konuşmak için, TW pcye bağlanıp botları kontrol için kurdum. Bunun haricinde kurulabilecek pek birşey bulamadım/ gerek de duymadım. Jail Break yapmadan ucuza kullanılabilir uygulama bulmak kolay değil.

Jail Break bildiğin root etme işlemi hapisten kurtulma anlamına geliyo , eğer ios sürümün 6.2.2 ise yapamazsın çünkü en yüksek 6.2.1 sürümüne jb çıkmış. Jb yapınca 3 tane daha store geliyor apple store gibi oralarda ücretsiz uygulamalar indirebiliyorsun.

Bu mesaj Collapse rumuzlu uyeden alinti yapildi
Collapse demiş ki:
İpad aldım, yüklediğim uygulamalar şunlardı; Facebook, Chrome, Video download programı, Team Viewer, Skype, QR Barkod okuyucu ve Real Racing 3D oldu.
Aralarında bi real racing oyun oda performansı test etmek için yükledim. Face aktif chat için gerekliydi, skype görüntülü konuşmak için, TW pcye bağlanıp botları kontrol için kurdum. Bunun haricinde kurulabilecek pek birşey bulamadım/ gerek de duymadım. Jail Break yapmadan ucuza kullanılabilir uygulama bulmak kolay değil.

Jail Break bildiğin root etme işlemi hapisten kurtulma anlamına geliyo , eğer ios sürümün 6.2.2 ise yapamazsın çünkü en yüksek 6.2.1 sürümüne jb çıkmış. Jb yapınca 3 tane daha store geliyor apple store gibi oralarda ücretsiz uygulamalar indirebiliyorsun.
Hacım İphone var bende şuan i sürüm 6.1.3 jailbreak 6.1.2 ye kadar yapılabiliyormuş şimdi sürümü düşürüp jailbreak kurucam. Yani jailbreak yapılmalı mı yapılmamalı mı ?

Jb yapılmalı fakat sürüm düşmüyor diye biliyorum :D İos7 de jb çıkıcakmış onu bekliyorum ben :D

Bu mesaj Collapse rumuzlu uyeden alinti yapildi
Collapse demiş ki:
Jb yapılmalı fakat sürüm düşmüyor diye biliyorum :D İos7 de jb çıkıcakmış onu bekliyorum ben :D
Sürüm düşüyor bi site buldum. Tiny umbrella programı var win 7 x64 de açılmıyor pffs.

Takımı
Seçiniz...
sürüm düşürme işlemi çok sıkıntılıdır hacım untethered jail break mi ne bu sürüm cikmazsa bide telefon sarjı bitince kapaninca restore etmeden acilmiyor bende yapmadim yeni iphone ya sürüm cikinca bilgilendiririm

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
25PP adlı bir programı söylemek isterim size. iPhone 5 için JB çıkmadı ve özellikle değmeyecek oyunlara para vermek istemedim. Ufak bir araştırma sonucu bu programdan haberdar oldum. JB olmadan programları ücretsiz indirebiliyorsunuz. iTools'un Çin versiyonu gibi.
Bu mesaj Left Behind rumuzlu uyeden alinti yapildi
Left Behind demiş ki:
AngeLicMoon demiş ki:
Bu mesaj Left Behind rumuzlu uyeden alinti yapildi
Left Behind demiş ki:
keşke iphone almasaydın der giderim
Neden ?

görüntüsünden başka hiçbir güzelliği yok :)
iPhone kullandıktan sonra eline başka bir telefon alınca anlıyorsun farkı.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
AngeLicMoon demiş ki:
İphone 4 için kullanılabiliyor mu ? Bir de appstore'da olan herşey orda da var mı ?
iPhone 3 ile bile uyumlu :)

[ Mesaj mobilden gonderildi iPhone ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt