Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Jacabo demiş ki:
fatihy93 demiş ki:
Turkce Media.pk2 ?!!!!!!. ?!!!!!!.

Şu anda Nereyse %40 ı Türkçedir!

Link Here!

Trojan Falan Yoktur! Ben Kullanıyorum.Hiç Sorunum Yok.

Thanks....

Buraya Herkez Bakıo Buyrun Türkçe :D

arkadaşım beni yanlış anlama ama bu media yı dün ilk kez kullandım bugün 70lvl lik charım çırılçıplak olarak karsıma çıktı. belki tesadüftür ama yinede bu zamana kadar bişey olmadı chara taki dün bu media yı kullanana kadar :cry: :cry: :cry: şimdi ise charım soyuk bi durumda bekliyor :cry: :cry: :cry:

ve yui nin sitesinde bu dosyayı taratan herkes içinde keyloger olduğunu iddia etti. türk türke bişey yapmaz mantığı ile yükledim ve sonuç çıplak bi char :evil: :evil: :evil:
Öncelikle Gecmis Olsun ama pk2. uzantılı Dosyalara Bildigim kadarıyla virüs vs Bırakılamıyor.Bu arada bende onu kullanıyorum hatta üzerinde deişiklik yapıp karakter yapma , görevler , fucq ? vs eklentiler ekleyerek kullandım Bir Sorun Yok :wink1:

off oyunu oynamak istiyom nuke atmak istiom ama DC
oyuna your freedom ile giriyim hangi ülkede az lag vardır fransa almanya amerika

siz ne kadar iftiracısınız ya.media.pk gayet iyi ve virüssüz çalışıyo.Karspersky avast ve total virrüsden tarattım ve en ufak bir trojan çıkmadı.Ayrıca görevler ??? değil.ingilizce.

CrimeIce demiş ki:
siz ne kadar iftiracısınız ya.media.pk gayet iyi ve virüssüz çalışıyo.Karspersky avast ve total virrüsden tarattım ve en ufak bir trojan çıkmadı.Ayrıca görevler ??? değil.ingilizce.
ilk önce düzgün konuş ve ikinci olarak yazdıklarımı İYİ OKU belki tesadüftür. beni yanlış anlamayın diyorum.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt