Beyler site çok karıştı dediklerimi tek tek uygulayın ilk önce SocksCap a şu IP'ı yazın..

202.67.155.128
3370
ID & PW:1445

Sonra "RUN" deyin eğer undergraund gelirse tamam deyin sonra tekrar RUN a basın ve anında SockCap ı sağa sola götürmeye başlayın starta bastığınız ekran gelinbceye kadar yani 4-5 saniye ve sonra tanıyor ve geliyor Start..Denenmiştir..

İyi OYUNLAR.. Wink

Bi deneme modundan böyle bi saçmalık görmek istemezdim.Pencereyi sağa sola oynakmakla ne alakası var.

CrimeIce demiş ki:
Bi deneme modundan böyle bi saçmalık görmek istemezdim.Pencereyi sağa sola oynakmakla ne alakası var.
Dene o zaman bende inanmam öyle hurafele gibi şeyler yok böle yapınca böyle oluyo falan çoğu kişide bilir zaten burdaki amaç sağ sola götürünce daha iyi görmesini sağlamak programı..denedim 10 kere belkide daha fazla bilerek girdim çıktım her bu işlemi yaptığımda girdi..Yapan yapar inanmıyan yapmaz..Kimseyi zorlamıyoruz.. Wink

_Alone_ demiş ki:
CrimeIce demiş ki:
Dene o zaman bende inanmam öyle hurafele gibi şeyler yok böle yapınca böyle oluyo falan çoğu kişide bilir zaten burdaki amaç sağ sola götürünce daha iyi görmesini sağlamak programı..denedim 10 kere belkide daha fazla bilerek girdim çıktım her bu işlemi yaptığımda girdi..Yapan yapar inanmıyan yapmaz..Kimseyi zorlamıyoruz.. Wink
daha neler
1.sağa sola kaydırmak snn görmeni salar Wink
2.program acıksa pc nin onu gömeme imkanı yok denillenicek kdr az

gghhttt demiş ki:
_Alone_ demiş ki:
CrimeIce demiş ki:
daha neler
1.sağa sola kaydırmak snn görmeni salar Wink
2.program acıksa pc nin onu gömeme imkanı yok denillenicek kdr az
Yapan yapıyor burda herşey sizin yapabilmeniz ve forumun karışmaması için isteyen yapsın istemeyen yapmasın..

eyreyz demiş ki:
4 5 kere denedim hep error verdi!
Error verirkende starta basıncada aynı işlemi yapın onuda engelliyor bazen..
Not:Şimdi ne alakası var vs. vs. yazıcaksınız emin olunki böyle olaylar ben sizden daha çok sevmiyorum ama bu olay her yapışımda oluyor onun için burda yazdım..

_Alone_ demiş ki:
eyreyz demiş ki:
4 5 kere denedim hep error verdi!
Error verirkende starta basıncada aynı işlemi yapın onuda engelliyor bazen..
Not:Şimdi ne alakası var vs. vs. yazıcaksınız emin olunki böyle olaylar ben sizden daha çok sevmiyorum ama bu olay her yapışımda oluyor onun için burda yazdım..
hahaha eve gidince denemek istiyorum ozaman her ip yi çalıştırırz :mrgreen:
eve gidince çalışmayan underground veren bi ip ile deniyim :mrgreen: bakarsın olur Razz
çok merak ettim ya

bakalım start geldi inş çalışır emek için çok tşsklr

sen süper bi d.mosun millete bakma

Bakın starta basın sockscapa dediğim gibi yapın ben şuan oyundayım..
Not:Bazı kişilerde olmaya bilir..Bilgisayardan dolayı..

Yukarı Alt