Mopneet

iOS 6 ile ilgili birkaç kötü yorum okudum. iPhone 4S'im var, güncelleyenlerin yorumlarını alabilir miyim? Google Maps, YouTube uygulamaları yokmuş galiba.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Google maps yerine kendisininkini kullanıyormuş ve söylendiğine göre dandikmiş.Youtube uygulamasını da store'dan indirilebilecek diyorlardı ama bir fikrim yok.

Mopneet

Crusade demiş ki:
burak niye güncelliyorsunki güncelleme yapıcaksın birşey değişmicek sadece jailbreaktan olucaksın yenisinin çıkmasını bekliceksin :D
Oğlum jailbreak'li değil ki benim telefon. Koymaz o yüzden yani. Bir de güncelleme yapınca telefondakiler silinmiyor değil mi öyle bir şey yok?

Takımı
Seçiniz...
Mopneet demiş ki:
Crusade demiş ki:
burak niye güncelliyorsunki güncelleme yapıcaksın birşey değişmicek sadece jailbreaktan olucaksın yenisinin çıkmasını bekliceksin :D
Oğlum jailbreak'li değil ki benim telefon. Koymaz o yüzden yani. Bir de güncelleme yapınca telefondakiler silinmiyor değil mi öyle bir şey yok?
Bilgisayara bağladığında sync yapar geri yükler silinse bile

Mopneet

Güncelleme yaparken bilgisayara bağlı olması gerekiyor mu? Şarjda, prize takılı.

Mopneet

Duyduğuma göre hatalar varmış, yeni Maps çok kötüymüş. Zaten güncellemeyi denediğimde hata verdi, en iyisi beklemek. ^^

Mopneet

Yeni Maps o kadar kötüymüş ki gazetede haber yapmışlar. bkz; Vatan

Yukarı Alt