şimdi spaer kullanan intçilermi heuksal skilleriyle daha çok vurur yoksa full str ci glavieci mi heuksal skilleriyle daha çok vurur?
(benim gözlemlerime göre intçi vuruyo ama sizede sorayım dedim tam anlayamadım)

İnt charlar en yüksek damage veren charlardır.Tabii ki çok vuruyo.Birde aslına bakarsan chara değil onu kasan adama bakacaksın.Yoksa iki buildde güzel

ViruS_ demiş ki:
Ben 68 lvlim str glavier , 80 lvl intçi beni teke alıyor :)
Aradaki lvl farkı ile normal tabi.İş kasan adam ve kıyafetlerde bitiyo sonuçta.Kendi lvlinde olunca :mrgreen:

vuruşlar imbuesiz yapılırsa sadece heuksal skilleriyle str adam levele göre 5-25 kat daha güçlü vurur. Eğer imbuelerle vuruşlar yapılırsa int adam daha çok vurur çünkü mag gücünü kullanmış oluyor imbue ile..

dogru diyosun ozmn ben str ci kasmam banane intçi blade kasarım hemde nuke atarım süper olur kalkan da var yatmam banane hp den bana az vursun yeter dimi
zaten intçiye tek atan strciyi havada karada gene yener
ben 52 lvlim dark karra kesebiliyorum ama castle shield basarak :lol:

EnDZoNe

int char unik keser adam degil .. orenemediniz mi hala gencler ..lwl ler le itemler aynı olursa str suyunu çıkarır

80 lvl ıkı car pvp yaparken bak str glavie cı ıle spearı olan ınt pvp yaparken eyer heuksal skillerını kulanıyorlarsa dıyer hersey itemlere bakar bide ıntcinin skill dahılımı eyer adam colld 80 max sa ımkanı yok ona damageyı cakamıyosun

Ya ben 80 bowla intcileri cooooook kucumsuyodum.Sonra yeni patch geldi snow shield fln.Yine pvpde bi nuker.Dedim aha bi kurban daha.sonra iste savascaz.Bastı snow shieldi.Ben takmadım dedim tek crit.İlknie kodu blocku,sonra vurdu 8k.2.ciyi vurdum crit strong bowla bi baktım 6k gitti.Dedim ulen ne oluyo.sonra bana 73 combo vurdu.O blled fln iste.ben hala sokta tabi bitanede maviden caktım yine crit AHAAAAA bu sefer 4.4k.Ben orda bastım ana avrat.Sonra bi nuke caktı 17k gitti.(O 73 combo yuzunden)Bide max olsa cold poku yemistim yani.90 olunca onu yuzde 70 yaparlar tm nanaynom.bende kullaniom ama mp kalimo anasını.

Yukarı Alt