1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

İntihar Edeceğini İnternetten Duyurdu


 1. Rix!>

  Rix!> rank8

  Kayıt:
  30 Ocak 2008
  Mesajlar:
  592
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Öğrenci
  Şehir:
  Rusya/(D)İngiltere/Fransa takılıyoruz işte.. xD
  Okumasanız Bile Linklere Bakın.
  Eşi tarafından terk edilen bir kişi, açtığı internet sitesinde eşinin geri dönmesini istedi. Eşi dönmeyince, intihar edeceğini internetten duyurdu daha sonra hayatına son verdi.

  lınan bilgiye göre; Kocaeli doğumlu ve Almanya da yaşayan Uzay Türkmen (35), eşi Sibel Türmen ile 7 yıl önce evlendi. Geçimsizlik nedeniyle Sibel 3 yaşındaki oğlunu alarak Bursa'daki ailesinin yanına taşındı. Eşinin geri dönmesi için mücadele veren Uzay Türkmen, sesini duyurmak için http://www.asparagas-haber.com sitesini açtı. Burada eşine ve ailesine seslenen Uzay, eşinin geri dönene kadar 8 Şubat 2008'de açlık grevine başladı. Açlık grevi de fayda etmeyince intihar etti.  2001 yılında Almanya'nın Stutgart kentine yerleşen ve hayatını Sibel Türkmen ile birleştiren Uzay Türkmen'in intiharını Alman polisi 5 aydır oğluyla birlikte Bursa'da ailesinin yanında yaşayan eşine bildirdi. Uzay Türkmen'in ailesiyle arası açık olan Sibel Türkmen, acı haberi Uzay'ın İzmit'te yaşayan akrabalarına telefonla iletti. Akrabalarından oğullarının intihar ettiği haberini alan Muzaffer Türkmen şok geçirdi. Emekli öğretmen olan Türkmen çiftinin üç çocuklarından biri olan Uzay Türkmen'in, nasıl intihar ettiği konusunda Alman makamlarından bilgi alamazken, Türkmen'in cenazesinin Türkiye'ye gönderileceği öğrenildi.
  Uzay Türkmen'in intiharı geride soru işaretleri bıraktı. İnternette pek çok web sitesi kuran, para-psikolojiyle ilgilenen Uzay Türkmen, eşi ve oğlu adına kurduğu sitelerde intihar edeceğini defalarca duyurmuş. Eşi adına kurduğu http://www.siboscum.com adlı web sitesinde yaşadıklarını tüm detaylarıyla anlatan Uzay Türkmen'in, 19 Şubat'ta kendisine ait http://www.asparagas-haber.com adlı internet sitesine koyduğu mektupta, bencilliğe ve salaklığa daha fazla dayanamayarak kendi intiharının haberine yer verdiği ortaya çıktı.

  Almanya'da gümüş levha üreten bir fabrikada çalışan Uzay Türkmen'in kendisini terk eden eşi adına kurduğu http://www.siboscum.com adlı internet sitesinde yer alan son mektubunda ise Türkmen, eşi ve ailesini ölümünün nedeni olarak gösteriyor. Türkmen'in, 'Son mektup' başlıklı yazısında şunlar yer alıyor: "Sayın N.N.(kayınvalidesi)) sayesinde bir annenin salaklığı ve bencilliği yüzünden çocuklarına nasıl zarar verebileceğini öğrendim. Ve hayatımın sorununu çözdüm. Yani, kendi annemin salaklığı ve bencilliği sayesinde hayatımın nasıl mahvolduğunu gördüm. Çok teşekkür ediyorum N.N.'ye. Ama hayatımın sorununu çözmek bana mutluluk getirmedi. Bunu öğrendikten sonra çevremdeki olayları daha iyi değerlendirmeye başladım. Ve yaşam benim için korkunç hale geldi.

  Harbiden Çok İlginç..
   
 2. Pennywise

  Pennywise rank8

  Kayıt:
  6 Mart 2007
  Mesajlar:
  3.471
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
  Şehir:
  Çanakkale
  yazık,aşk insana neler yaptırıyor,zaten 2 aşığın arasına 3. şahıs girdimi o aşk bitmiştir,2 insan evleniyor ama evliliği kayınvalide yönetiyor böyle gerizekalıca bir olay olabilirmi Evil or Very Mad
   
 3. Rix!>

  Rix!> rank8

  Kayıt:
  30 Ocak 2008
  Mesajlar:
  592
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Öğrenci
  Şehir:
  Rusya/(D)İngiltere/Fransa takılıyoruz işte.. xD
  Haklısın. Evil or Very Mad