lnTerpoL

Bilgiliyim
Evet arkadaşlar uzun bi süre net ortamına ara verdikten sonra retro serverindeki yeni ve ilk charımla tekrar oyuna başlamış bulunmaktayım.
Umarım sahtekarlardan beyni insanlık hareketlerini algılayamayan şahıslardan uzak bi ortam olur.

- Resim Silinmiş.

:muck: :muck: :muck: :muck: :muck: :muck: :muck: :muck: :muck: :muck: :muck: :muck: :muck: :muck: :muck: :muck: :muck: :muck: :muck: :muck: :muck: :muck: :muck: :muck:

Beyazlarda çokmu yakıştı ne xD
Takım oldu ondan xD

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
uzun süredir yoktun harbiden, başarılar dilerim canımcım :muck:

EmmaW

hayırlı olsun
çeşke hemen sp almasaydın sana int bowdan bıkacağının garantisini verebilirim :) yada yol yakınken normal nuker olarak devam et:)

EmmaW. demiş ki:
hayırlı olsun
çeşke hemen sp almasaydın sana int bowdan bıkacağının garantisini verebilirim :) yada yol yakınken normal nuker olarak devam et:)
int bow dan sıkılırsa skill edit potları ne güne duruyor bot olmayan bir serverda en rahat kasabileceğin char int bow makara:
bide light fire cold pacheon açmış ama zaten server 80lv max değilmi 80 cold 80fire 80pacheon kalan 60 mastery i de lightning verdimi bi kaybı olmuyorki :beer:

lnTerpoL

Bilgiliyim
PhaetoN demiş ki:
EmmaW. demiş ki:
hayırlı olsun
int bow dan sıkılırsa skill edit potları ne güne duruyor bot olmayan bir serverda en rahat kasabileceğin char int bow makara:
bide light fire cold pacheon açmış ama zaten server 80lv max değilmi 80 cold 80fire 80pacheon kalan 60 mastery i de lightning verdimi bi kaybı olmuyorki :beer:
hacım beni özetlemiş^^
AngeLicMoon demiş ki:
Advance demiş ki:
light cold fire pacheon başarılar dilerim :lol:
interpol naptın sen derhal kapat light ı ya da cold u :)
yok bro ne kapatması mastery 300
Advance demiş ki:
light cold fire pacheon başarılar dilerim :lol:
eyw hacım mastrynn biri 60da kalcak.
favretto demiş ki:
serverin %80 ni int bow sende onlara katıl güzel :D
farklı olcağını anlarsn yakında xD

lnTerpoL

Bilgiliyim
favretto demiş ki:
serverin %80 ni int bow sende onlara katıl güzel :D
ayrıca bro bak private serverlere int bow teorisini ben getirdim ECSRO(ViP) serverinde XQuwiskyX
ismindeki charımla o charı int bow yapdım millet benden görüp yapdı hep :D

lnTerpoL

Bilgiliyim
EmmaW. demiş ki:
ecsro vip 90-100 cap'tı burası 80 cap hacım bak pişman olma diyeyim tekrar ama tekrar sana kolay gelsin:)
hacım bakarım bi olmazsa editlerim spear yada s/s olurum.
ps:tavsiyen için çok saol :muck: :muck:

lnTerpoL

Bilgiliyim
remiemre demiş ki:
Seni kaç oldu botta yakalıyorum Dikkatli oL
ben botta yakalanmaktan korkmuyorum bot kullandım ve 1 haftalık ban yedim şimdi paşa paşa o cezayı çekerim çünkü yaptığım bişey o yüzden zoruma gitmez.

Yukarı Alt