Mopneet demiş ki:
@Rookie
Eğer paypal hesabın onaylı, yani kredi kartı ekli değilse, malesef. Ancak kredi kartı ekli olduğu zaman dahi önce parayı kredi kartına aktarman, ardından alışveriş yapman gerkeiyor çünkü paypal, bakiyendeki parayı yurt dışında kullanmana izin vermiyor. Neden diye sorma, bilmiyorum. :D
Kredi kartı tanımlı değilse bu parayla neler yapabiliriz ? iSroda silk falan alabilirmiyiz ? :curtain:

Mopneet

@Rookie
Eğer silk'i tom balaci46, gamebayi falan satıyorsa alabilirsin ancak bildiğim kadarıyla onlar paypal kullanmıyor. ^^
@LikeAG6
Eğer Paypal ile silk satan Türk site varsa, elbette.

Mopneet demiş ki:
@Rookie
Eğer silk'i ******, gamebayi falan satıyorsa alabilirsin ancak bildiğim kadarıyla onlar paypal kullanmıyor. ^^
@LikeAG6
Eğer Paypal ile silk satan Türk site varsa, elbette.
dostum silki kendileri paypal veya trcell kontörle felan satıyorlar.paypal olmadığı için bende kontörle alacağım :P

şu programdan birden fazla açmak için bi yol olmalı :D loader yapsın biri makara:

Von Dutch

Öğretiyorum
@Mopneet
Sorunu Çözdüm Teşekkürler 5 Link Ekledim Bota Ve Gece 2'den bu saate kadar Votre cash: 0.8700€ Oldu İyidimidir.

He Arkadaş Bu Arada Antivirus Kullanmanızı Öneririrm Bot Bazen Virüslu Sitelere Girebiliyor. Kolay Gelsin. :coffee:

Siyahay demiş ki:
@Mopneet
Sorunu Çözdüm Teşekkürler 5 Link Ekledim Bota Ve Gece 2'den bu saate kadar Votre cash: 0.8700€ Oldu İyidimidir.

He Arkadaş Bu Arada Antivirus Kullanmanızı Öneririrm Bot Bazen Virüslu Sitelere Girebiliyor. Kolay Gelsin. :coffee:
bırak şimdi virüsü nasıl 5 link ekledin :D

Canova

Bende 2€ olmuş ama çekilmiyor sanırım. 5€'yu bekleyeceğiz :D

Canova

Mopneet demiş ki:
Canova demiş ki:
r10 bende hata veriyor ya neden anlamadım.
r10 ile alakası yok onun, bazen oluyor öyle. ^^
Bana da oluyor ama bazen oluyor. Mesela başka bir siteyi yapıyorum sorun yok, ardından hemen r10u yapınca hata veriyor. Üstüste hiç bu kadar hata olmamıştı.

Ps: Oldu sonunda :P

Mopneet

4,7€ oldu. 0,3€ sonra paypal'a aktarmayı deneyeceğim. :)

Yukarı Alt