arkadaşlar bende 1 haftadır internet yoktu (arada sırada geliodu 10dk fln yada kapanana kadar) dün tamamen gitti ve ttneti aradım normal dedi bağlı gözüküo ama yine yok sonra pc yi 1 hafta geri çekiim dedim (e2g den şüphelenmiştim) çektim ve int oldu.sonra gene e2g yi yükliim dedim yükledim gene gitti int. sonra gene geriye çektim ve yüklemedim oyun için bu kadar şey deymez(değer ama lafın gelişi girse int. olmasada razıyım :lol: )eğer böl esorunu olan arkadaşlar varsa hmn e2g yi yüklemeden önceki zamana fıyın sockscap headbang2ft9

e2g açıkken KISMEN neti kullanamazsınız cunku butun programlar için proxy yi deiştiriyorsunuz
internette bazı sitelere girebilirsiniz ne mesela e2g yi açtınız ok geldi client a taıkladınız start butonunun geldigi yerde sağ uste sitesinin linki var mesela ona girebilirsiniz
sonuç olarak neti kullanmak istiyosanız msn falan filan msn i oyuna girmeden once açın ondan sora e2g yi açın baglanın

yaw aslında e2g yerine proxy programını indirip hongkong dan bi ip bulup denesek olmas mı :lol: e2g harbiden sorunlu bi program ^^

mertcangs demiş ki:
üstten 3. seceneği seçmeyin sorun olmuo :?!!!
evet arkadaşlar orda yazıyo zaten "Proxy All Program" diye onu işaretlediğiniz an pc nizdeki bütün internetle alakalı (Msn, İnt.Explorer vs.) programların ipsini değiştirmeye calışıyor. ve sizin ip nizi iptal ediyor. ben sitede o kadar bağırdım ama beni dinleyen çıkmadı. 3. seceneği isaretlemeyin oyuna girmenizle bi alakası yok. kahvekeyfi

KingOfHere demiş ki:
arkadaşlar bende 1 haftadır internet yoktu (arada sırada geliodu 10dk fln yada kapanana kadar) dün tamamen gitti ve ttneti aradım normal dedi bağlı gözüküo ama yine yok sonra pc yi 1 hafta geri çekiim dedim (e2g den şüphelenmiştim) çektim ve int oldu.sonra gene e2g yi yükliim dedim yükledim gene gitti int. sonra gene geriye çektim ve yüklemedim oyun için bu kadar şey deymez(değer ama lafın gelişi girse int. olmasada razıyım :lol: )eğer böl esorunu olan arkadaşlar varsa hmn e2g yi yüklemeden önceki zamana fıyın sockscap headbang2ft9
+1905!!! :lolmuch:

Yukarı Alt