seskes

internet üzerinden ayakkabı almak istiyorum nike adidas converse gibi, var mi bildiğiniz güvenilir e alisveris siteleri?

valla ben gittigidiyor'dan alıyodum hep bi sorunlar karşılaşmadım.
onun dışında dersenki bekleyebilirim riskte alabilir aliexpress.com'u tavsiye edebilirim.
ama ordan alıcaksan satıcıların feedbackleri mutlaka %95in üzerinde olsun.bazı forumlarda sorun cıktıgıyla ilgili bi kaç şey okumuştum.

Takımı
Galatasaray
Bu mesaj MrSinner rumuzlu uyeden alinti yapildi
MrSinner demiş ki:
valla ben gittigidiyor'dan alıyodum hep bi sorunlar karşılaşmadım.
onun dışında dersenki bekleyebilirim riskte alabilir aliexpress.com'u tavsiye edebilirim.
ama ordan alıcaksan satıcıların feedbackleri mutlaka %95in üzerinde olsun.bazı forumlarda sorun cıktıgıyla ilgili bi kaç şey okumuştum.
ayakkabı için 30 gün beklenir mi? ben beklemem :D
@Lenneth alıyordu sanırım, bir gelsin baksin konuya alkis:

seskes

asdaksljsajfa olm hayirdir ya kücükler de büyüklerde feyz alır

gittigidiyor'a asla güvenmem çakma yollarlar zaten geride almazlar, diğer site için aynen 30 gün çok uzun xs dalkılıcspor,korayspor,yalıspor falan varda bilmiyorum nedir ne değildir xd
ps: lan ucuzda değil ki 200 lira vercez kan almasinlar durduk yere

Sizin orada avm yokmu gardaş ?

Çakma malı gömerler valla :(

Server
Seçiniz...
Takımı
Besiktas
Bu mesaj K0mpedan rumuzlu uyeden alinti yapildi
K0mpedan demiş ki:
Sizin orada avm yokmu gardaş ?

Çakma malı gömerler valla :(
adam haklı cool2:

seskes

avm yok canım kardeşim yok anlamıyor musun metropol mü burası kücücük şehir,
@frityus kankim hepsiburadandan alayim diyorum %20 de inidirim var 1haftalik?_?

seskes

aynen kankim ya, neyse hepsiburadandan aldim tertemiz geçirdiler hemen kargoya verilmiş umarim bi aksilik çikmaz

Yorumları okumadan yazıyorum direk, ben genelde trendyol'dan online alışveriş yapıyorum. Fiyat olarak diğer sitelere göre bana daha uygun geliyor ve zaten bu internetten alışveriş konusunda (giyim-hediyelik eşya üzerine) ilk adını duyuran sitelerden birisi. Güvenirliği tam. Ayakkabı, mont vs. bir çok giyim ürünü aldım.
Lafı uzatmadan ilk ayakkabı alışverişi siparişi verdiğimde büyük numara söylemişim (tamamen benimle alakalı bir sorundu) neyse geldi ayakkabı baktım büyük ayağıma ertesi günü geri postaladım, ayakkabı numarasında değişiklik yapmalarını söyledim neyse ki varmış o numara sonra yenisiyle değiştirdiler. Eğer olmasaydı o numaradan, para iadesi yapacaklardı.

Yukarı Alt