Bilgisayarım da kablolar bağlı herşey takılı ama internete giremiyorum. Sayfa görüntülenemiyor diyor. Ama DNS ayarlarına 4.2.2.1 vs. şeyler yazınca internete giriyor yazmazsam girmiyor. DNS ayarlarını yaptıktan sonra internete giriyorum ama bu seferde internet sürekli gidip geliyor. 10 dakkada 20 dakkada bir sürekli gidiyor 30 saniye geçmeden geliyor. Ve 2 -3 saattir çok yavaşladı. Bunun nedeni nedir?

modemini bir salla (belki bir parçası sakatlanmıştır vs.) Eğer şıkır şıkır ses geliyorsa sorun modemde. Bir arkadaşından modemini rica et sana 1 günlüğüne versin, dene ondada aynı sorunlar olacakmı.

E@gle demiş ki:
Bilgisayarım da kablolar bağlı herşey takılı ama internete giremiyorum. Sayfa görüntülenemiyor diyor. Ama DNS ayarlarına 4.2.2.1 vs. şeyler yazınca internete giriyor yazmazsam girmiyor. DNS ayarlarını yaptıktan sonra internete giriyorum ama bu seferde internet sürekli gidip geliyor. 10 dakkada 20 dakkada bir sürekli gidiyor 30 saniye geçmeden geliyor. Ve 2 -3 saattir çok yavaşladı. Bunun nedeni nedir?
desene paramızla rezil oluyoz

komşudan kullanıyorum interneti ben bi o zaman gidim bakim bi modeme ( Bu sorun internet kablosundan da olabilir mi acaba? )

E@gle demiş ki:
komşudan kullanıyorum interneti ben bi o zaman gidim bakim bi modeme ( Bu sorun internet kablosundan da olabilir mi acaba? )
kablo zarar görmüş olsa idi hiç giremezdin. Eğer belli bir yerde sorun varsa ve oraya basıldığı veya itildiği vs. o zaman haklı olabilirsin.

Modemi iyice salladım ses yoktu.
İnterneti ben üst komşudan kullanıyorum. Kabloda pecereden geçiyor ama delik açmamışlar. Pencereyi kapatınca kablo sıkışıyor.(Yaklaşık 1 senedir kablo öyle sıkışmış vaziyette)
Bundan olabilir mi?

bak komşuna söyle kabloyu oynatsın, internet kalınca söyle ona hareket ettirmesin, o dns ayarlarınıda kapat. Kablo öyle iyi değilse kabloyu değiştirin wlan sistami kurun.

Şimdi düzeldi internet DNS ayarlarını yapmadan giriyor ama ben bi komşuya söylim az oynatsın kabloyu. 1 yılldır hiç hareket etmedi.

Bu olay telekomdan da kaynaklanıyor olabilir mi? Dün akşam saat 7 - 8 gibi böyle oldu internet ve yine saat 8'e geliyor şuan düzeldi.

"drotalion" yardımın için çok sağol şuan güzel bir şekilde bağlanıyorum internete işallah gitmez.

Yaw silkroad olamsa bende pek önemsemicem ama olmuyor alısamadım ben ayrılığa :) :)

Önemli değil. Ben zaten o oylamayı görseydim yine sana verirdim oyumu. :D

xD sağolun. Bende öylesine başkasına bir oy verdim, bir baktım herkes beni seçmiş Oo

içimizde yine iyi dmodlarda var. Eğer herkes bana oy verdi gibi gözüküyorsa (oylar /3) o zaman harbiden iyiymişim. Teşekkürler türkiye, her nerede aşanıyor ve yaşatılıyorsa :D (reha muhtar)

Yukarı Alt