:mrgreen: kapat tabi

harbiden sosyal hayatı sıfırlıyor yazın ben bağımlıydım evet ama okullar açılmadan baya önce bıraktım ve size yemin ediyorum gezmekten arkadaşlarımla konşmaktan olayları tartışmaktan srodan aldım kadar pcden aldım kadar zevk alıorum gördünüz gibi herkes biliyor ki ben pcyi açtımda forumada girerim ve ne zamandır online değilim ama gerçekten çok hoş bir şekilde yaşıyorum ve tavsiye ediyorum bağamlı olmayın kahvekeyfi

ayrılamıyorum srodan diyenlere çözüm

sro yu sil kotayı doldur indireme oynayamayınca pcye oturmuyucaksın dşarı çıkıcaksın ve unutucaksın ben böle yaptım yok ben bota koyuyorum arada sırada bakıorum demeyn bahane bende koyuyordum ama yinede aklın ondayken sosyal hayatı yaşasan bile zevk almaz daha çk bağlanırsınız saygılarımla Idea EXTRALOOB MEMBER Idea

Ben sorun etmiyorum ne internetim var nede bilgisayarım,yakında almayı düşünüyorum ama :lolmuch:

Şurada burada güçlü adımlarla dolaşmaktansa doğru
internetsiz bir yasam benim için düsünülemez :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: beni bilgisayarımdan ve silkroadımdan ayıran bitmis demektir :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: geçen sene cok bagımlıydım sonra sene sonu gelincede karnede cevabımı aldım :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ama bu sene kararlıyım bu pc ve silkroad isini azaltcam :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: tabi basarabilirsem extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk

Valla ben geçen sene başladım, silkroad oynamak içi sabahın 6 larında kalkıodum ama takdir getirdim.Tabi oks bana girdi ama :mrgreen: :mrgreen: o kadarolur artık.

Haa LGS banada girmisti bi ara.Yaa bizim forum ne bagamlıymıs bole?Bende diom nie kimse spor aktuel bolumune girmio.Abi ben 2 saat basında dururum MAKSIMUM.Oda botu kapa fln.Msn desen var bitane icinde 359 kisi var 150 sini tanimiom o yuzden girmiom.Yuz yuze konusmak gibisi varmı kızlarla.90sana bi sut cakıp bole kendini alkıslatmaktan iyisi varmı? headbang2ft9 headbang2ft9 headbang2ft9 Muzik dinlerken joga bonita yapmaktan iyisi varmi?Soleyin lenn varmi.Tabi ful sosun 80 bi charın varsa durum degisir. headbang2ft9 headbang2ft9 headbang2ft9 headbang2ft9 (Yeni smiley)

beni bilgisayarimdan ayirirlarsa sudan cikmis baliga donerim yaw babamlar fln nbiolarmis eskiden yaw mac mac bi yere kdr yaaw blkide cocuklarim lerde bana bunu dicek pc pc bi eyre kdr ama ...

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
ElazigLee demiş ki:
ben değilim arkadaş :lolmuch:
manyakmıyım ben allah allah :mrgreen:

+19999999 dimi yaa ne gerek var öyle sürünmeye getirin Laptopu bindirin çocugu arabaya :mrgreen:

Yukarı Alt