normalde memnundum oyun vs indirirken aynı anda video izliyordum ama takılma olmuyordu ama son zamanlarda aniden bir düşüş oldu başka nedendende olsa pc ye format attım virüs olamaz tüm yerel diskleri sildim ve pc kuruldugu anda pc yi tarattım ama yinede işe yaramadı sizce sorun neden kaynaklanıyor olabilir ? :!!&%&!
not:http://www.speedtest.net/result/1967698709.png speedtest sonuçlarımda burada

ttnet kullanıyorum evet ama 50gb aştığımı pek sanmıyorum ayrıca kota sınırı olmayanlarandan böyle mi çıkartıyorlar acısını ?
EDIT: bilgisayarım 2 hafta kadar bozuktu son çare format attım bu aklıma gelmemişti yse saolun son olarak her ay sonu sıfırlanıyor mu daha önce başıma gelmedide :roll:

JusT_FoR_FuN demiş ki:
ttnet kullanıyorum evet ama 50gb aştığımı pek sanmıyorum ayrıca kota sınırı olmayanlarandan böyle mi çıkartıyorlar acısını ?
EDIT: bilgisayarım 2 hafta kadar bozuktu son çare format attım bu aklıma gelmemişti yse saolun son olarak her ay sonu sıfırlanıyor mu daha önce başıma gelmedide :roll:
1 Haziranda sıfırlanır

hacım TTNET ise normal birşey . Müşteri hizmetlerini ara 5-6 kere yaparlar :D

Takımı
Galatasaray
sırf bu yüzden 8limitsiz pakete geçtik,mecbur bıraktılar amma velakin verdiğimiz paranın karşılığını yine alamıyoruz müthiş ping sorunları ve dış sitelere bağlantı düşüklüğüde cabası :)

Yapıcak birşey yok sınırsız kullanım derler 50gb geçtimi 1mbps düşürürler . :kalp: Türkiye :kalp: daral:

Yukarı Alt