Slm

2Gündür hep bu saatlerde diğer pc'mle internette gezinemiyorum . bu web sitesi kullanılamıyor hatası alıyorum ama charlar acık yani sadece internette sorun var.. aynı modeme bağlı olan şimdi yazdığım pc'de hiç sorun yok , 2gündür bu konuyu çözmeye çalışıyorum ama yok çözemedim sizlerden yardım alayım dedim bu sorunu nasıl çözebilirim? :S

Mrb ,
DNS leri değiştirmeyi denediniz mi?
Yada DNS leri değiştirdiyseniz Otomatiğe almayı denediniz mi?

DNS'Leri Değiştirdim
Otomatik aldırdım ama yok :S

2Gün önce arkadaşımla port açmıştık ondan kaynaklanıyor olabilirmi acaba?

Portu ne için açmıştınız?
Ayrıca port ile sorun olsa belli bir saatte olmaz her zaman olur bu problem.

Bence farklı bir sorun var.
Format atmayı denediniz mi?

Cs , ve hack çalışmaları için gerekliydi 8) :mrgreen:

Format atmayı denemedim yarın aynı problemi alırsam atıcam.

İnternet exploreriniz eski ise o sorunla karşılaşıyor olabilirsiniz... bilgisayarınızı güncel tutun eger tutmuyorsanız vede küçük bir tarayıcı virüsu de bu olaya sebep oluyor hack sitelerine giriyorsanız.. format atmanıza gerek yok şimdilik diye düşünüyorum kaspersky 2010 kullanın kökünü kazıyın :D

bLaster demiş ki:
İnternet exploreriniz eski ise o sorunla karşılaşıyor olabilirsiniz... bilgisayarınızı güncel tutun eger tutmuyorsanız vede küçük bir tarayıcı virüsu de bu olaya sebep oluyor hack sitelerine giriyorsanız.. format atmanıza gerek yok şimdilik diye düşünüyorum kaspersky 2010 kullanın kökünü kazıyın :D
Avira kullanıyorum internet yerine gelse acıp taratıcam ^^

Ayrıca Google Chrome kullanıyorum sürümünün eski olduğunu zannetmiyorum , windows güncelleştirilmelerinden anlamıyorum pek fazla.

otomatik güncelleştirmeyi aç gerisini kendi hallediyor zaten tabi orjinal degilse biraz başını agrıtır ama programları ile onuda çözersin :)

Yukarı Alt