Bilgisayar korsanları manipüle ettikleri bir web sayfası aracılığıyla Internet Explorer kullanan bilgisayarları tahrip edici bir yazılım gönderebiliyor.

Deutsche Welle'nin haberine göre, Almanya Federal Enformasyon Teknolojileri Güvenliği Dairesi, Internet Explorer’ı tercih edenlerin bilgisayarlarının siber korsan saldırıları sonucu zarar görmesine de hazırlıklı olması konusunda uyardı. Zira bilgisayar korsanları manipüle ettikleri bir web sayfası aracılığıyla Internet Explorer kullanan bilgisayarları tahrip edici bir yazılım gönderebiliyor.

Bu yüzden kullanıcılara Internet Explorer’deki güvenlik açığı giderilene kadar, Firefox ya da Safari gibi alternatif tarayıcılar kullanılması önerildi.

Bu IE6'da diye biliyorum. Ben Chrome kullanıyorum gayet hızlı, kullanışlı ve bilgisayarı kasmıyor.

başlığı " Hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz " diye editle fatih :mrgreen:

ahaha ii düşünce cool2:
Şaka bir yana ciddi ciddi konu hakkında yorum yapın , Ben ie8 kullanıyorum derken güvenlik sorunu yok oyüzden söylemiştim :P

Xplosive

Bilgiliyim
IE devri kapanıyor yavaş yavaş, son kullanıcıları sayesinde ayakta duruyor hala :P
Firefox rahat (:

Yukarı Alt