İnternet Explorer 7 tr İndir
Üretici Firma: microsoft
Not:Bunu kullanırsanız hem internet hızınız artar ve siteyi kodlu olarak görmessınız FireFox'dan daha kullanışlı kurduktan sonra reset atmayı unutmayın!!!

Bilgi:
Merakla beklenen Microsoft Internet Explorer 7 Türkçe versiyonu yayınlandı. Rss ve sekme desteği ile birlikte phishing (sahtecilik) koruması bu sürümde öne çıkıyor. Internet Explorer 7 sekmeli gözatma, doğrudan araç çubuğundan Web'de arama, gelişmiş yazdırma, kolay bulma, RSS akışlarını okuma ve abone olma gibi özelliklerle geliştirilmiş gezinti sağlıyor.

Internet Explorer 7 yeni ve güçlü bir mimari, kötü amaçlı yazılımlara (zararlı yazılım olarak da bilinir) karşı koruma sağlanmasına yardımcı olan güvenlik özellikleri ve kimlik avı olarak bilinen bir uygulama olan sahte Web siteleri aracılığıyla kişisel verilerin çalınmasına karşı daha iyi korunma yolları aracılığıyla güvenliği sağlar.

NOT:
Program İçin Neler Gerekli?: Windows XP SP2
Önemli Notlar: Yazılım kurulum sırasında Windows XP lisansı kontrolü yapmaktadır. Korsan olarak kurulan sistemlere kurulum yapılamamaktadır. Windows SP2'nin de yüklü olması gerekmektedir

mel1h___ demiş ki:
servis pack 2 de çalısıor ama bnm ki 1 Evil or Very Mad
http://windowsupdate.microsoft.com/ bende yükleyemiyodum ama bu linkten service pack2'yide update ediyo heralde öyle olması lazım sonrada explorer7'yi kuruyo güvenlik yazılımları cart curt bişiler yüklüyo işte :lolmuch: yani senin pc için gerekli olan tüm programları burdan update edebilirsin tüm programlar derken microsoft'un yeni çıkan programları falan extraokk

bu arada explorer7'yi ingilizce olarak yüklüyo ona göre daha sonradan yamayla tükçe yapabilirmisin bilmiyorum ama ingilizcede olsa alışıyosun zamanla yani pek fark olmuyo türkçe yada ingilizce ben şuan firefox kullanıyorum oda güzel hemde tükçe ve 5 mb bişi indirmesi :lol: hem explorer7'yi hemde firefox'u kullandım arada pek bi fark yok firefox biraz daha hızlı Wink

NoNameIII demiş ki:
bu arada explorer7'yi ingilizce olarak yüklüyo ona göre daha sonradan yamayla tükçe yapabilirmisin bilmiyorum ama ingilizcede olsa alışıyosun zamanla yani pek fark olmuyo türkçe yada ingilizce ben şuan firefox kullanıyorum oda güzel hemde tükçe ve 5 mb bişi indirmesi :lol: hem explorer7'yi hemde firefox'u kullandım arada pek bi fark yok firefox biraz daha hızlı Wink
yANLIŞ İNG DEGİL Link türkçe internet explorer7 türkçe!

X-Hacker demiş ki:
NoNameIII demiş ki:
yANLIŞ İNG DEGİL Link türkçe internet explorer7 türkçe!
kardeş sen beni anlamadın heralde ben kendi verdiğim linkteki explorer ingilizce dedim zaten o linki arkadaş senin verdiğin linkten yükleyemediği için verdim understand me Wink

Yukarı Alt