Journalist

Aileden
Arkadaşlar direk konuya giriyorum 3günden beri sitede etkin olamamamın sebebi İnternette hiçbirşey kullanmama rağmen İnternetin çok yavaşlaması vede Sanki durmadan birşey indiriyormuşum gibi modemin ethernet lambasının yanıp sönmesidir bazen sorun düzeliyor fakat dün sahurdan sonra dahi durum böyleydi ve Gece Kuşları Fun Club ü kapatamadım internet o kadar yavaştıki kapatacaktım fakat 5-6 defa denedim sayfa görüntülenemiyor hatası verdi kusura bakmayın internetim birdaha çıldırmadan çözümü bulabilirseniz çok memnun olurum :muck: Forumda etkin olamamak çok üzücü :(

RoyalFlush

Bilgiliyim
ARK0 demiş ki:
İnternette hiçbirşey kullanmama rağmen İnternetin çok yavaşlaması vede Sanki durmadan birşey indiriyormuşum gibi modemin ethernet lambasının yanıp sönmesidir :muck: Forumda etkin olamamak çok üzücü :(

Bende diyordum ARK0 nerede diye :P

Senden habersiz bir programın internetten birşey indirmesi mümkün olabilirmi?Bilgisayarını tarattırmışsındır herhalde?Taratmadıysanda bir dene taratmayı.Veya wireless kullanıyorsan ağına şifre koy.Çözümler arttırılabilir.Ama şunuda bil telekomun bu aralar gıcıklık yapacağı tuttu.

modemi kapat 1 saat kadar kapali dursun sora tekrar ac dene banada bazen ole oluyo kapatiorum 1 saat sora aciyorum duzeliyo denemekte fayda vardir olda olmassa internet yoneticinle irtibata gec olanlari anlat yardimci olurlar umarim ii gclr

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
tam olarak sorunu çözmen için deneme yapılma yapmalısın. bir arkadaşından modem al bakalım modem sorunlumu ? kablolar halı altından geçtiğinden ezilmiş veya eskimiş olabilir onları kontrol et ! sonrasında sistemine netlimiter isimli programı kur bak bakalım netini sömüren birşeyler varmı.

bunları yapıp bir dene bakalım sorun neredeymiş ögrenelim.

Journalist

Aileden
extraloob demiş ki:
tam olarak sorunu çözmen için deneme yapılma yapmalısın. bir arkadaşından modem al bakalım modem sorunlumu ? kablolar halı altından geçtiğinden ezilmiş veya eskimiş olabilir onları kontrol et ! sonrasında sistemine netlimiter isimli programı kur bak bakalım netini sömüren birşeyler varmı.

bunları yapıp bir dene bakalım sorun neredeymiş ögrenelim.
teşekkürler hacım sorunu bulduk sanırım birde çözümünü bulabilsek linux u kurduktan sonra yeniden başlattım ve baktımki bişeyler upload ediyor hemde son sürat :roll: :arrow:
- Resim Silinmiş.
bu sefer AVG ile tarattım svchost.exe yi virüs olarak tespit etti silsem bir sakıncası olurmu bana sanki önemli bir dosyaymış gibi geldi :roll:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
sakın silmee

Başlangıçta, Svchost.exe yüklemesi gereken hizmetlerin listesini oluşturmak için kayıt defterinin hizmetler bölümünü denetler. Svchost.exe'nin birden çok örneği aynı anda çalışabilir. Her Svchost.exe oturumu bir hizmet grubu içerebilir, böylece Svchost.exe'nin nasıl ve nerede başlatıldığına bağlı olarak farklı hizmetler çalışabilir. Bu durum, daha iyi denetim ve daha kolay hata ayıklama olanağı sağlar.

Devamı

http://support.microsoft.com/kb/314056/tr adresinde

MasterOfDevil demiş ki:
sakın silmee

Başlangıçta, Svchost.exe yüklemesi gereken hizmetlerin listesini oluşturmak için kayıt defterinin hizmetler bölümünü denetler. Svchost.exe'nin birden çok örneği aynı anda çalışabilir. Her Svchost.exe oturumu bir hizmet grubu içerebilir, böylece Svchost.exe'nin nasıl ve nerede başlatıldığına bağlı olarak farklı hizmetler çalışabilir. Bu durum, daha iyi denetim ve daha kolay hata ayıklama olanağı sağlar.

Devamı

Virüsler isim benzetmesi yapabilir... Ayrıca kesinlikle virüs gibi duruyor..

Journalist

Aileden
_BowAttacK_ demiş ki:
MasterOfDevil demiş ki:
sakın silmee

Devamı

Virüsler isim benzetmesi yapabilir... Ayrıca kesinlikle virüs gibi duruyor..
AVG ile tarattım tehlikeli virüs olarak buldu sildim şuanda internetimde bir sorun yok inşallah ileride sorun yaşamam 8O

Yukarı Alt